662
0
LNFS

Сьогодні, 13 жовтня, у першому Ель Класіко сезону, яке закривало програму першого туру іспанської Прімери 2024/25, мурсійський «Ель-Посо» впевнено обіграв каталонську «Барселону».

Перші десять хвилин гри команди придивлялися одна до одної, після чого Ель-Посо ледь не відкрив рахунок. Марлон спиною до воріт вирішив замкнути фланговий простріл п'ятою, але воротар Барселони Мігель Фейшас цей удар легко знешкодив. До речі, і до цього Фейшас кілька разів врятував після складних ударів господарів. Практично відразу після спроби Марлона помилився воротар «Ель-Посо» Еду Соуза, який далеко вийшов із воріт і не зміг перехопити м'яч – Антоніо Перес опинився перед порожніми воротами. Але Марлон таки забив свій шедевр – за дві хвилини до перерви злету дальнім ударом у верхній лівий від воротаря кут воріт. Не минуло й хвилини – Рікардо Майор здалеку низом вивів «Ель-Посо» вперед.

У другому таймі господарі вже повністю домінували. Марсел швидко зробив рахунок 3:1 і надалі «Ель-Посо» спокійно знешкоджував атаки «Барселони». За п'ять хвилин до фінальної сирени Марсел зробив дубль, після якого головний тренер каталонців Тіно Перес, який проводив перший матч на новій посаді, випустив Фітса як п'ятого польового гравця. «Ель-Посо» відповів на це голом Давіда Альвареса в порожні ворота. Відразу господарі забили ще раз, але перед цим м'яч вийшов за межі ігрової зони. «Барселона» вп'ятьох змогла все-таки забити гол престижу – Матеус, якого залишили одного на дальній штанзі, проштовхнув м'яч повз Соузу. Але на цьому все – «Ель-Посо» спокійно довів матч до своєї перемоги з рахунком 5:2.

Приклад Іспанії 2024/25, тур 1

13 жовтня

Ель-Посо Мурсія – Барселона – 5:2 (2:1)
Голи: Марлон, 18, Майор, 18, Марсел, 23, Марсел, 34, Альварес, 37 - Перес, 14, Матеус, 39.

Ель-Посо: Соуза – Майор – Рікардінью, Гадейя – Кехудо
З лави: Веласко, Марсел, Альварес, Сантос, Марлон, Валеріу.

Барселона: Фейшас – Олім – Туре, Матеус – Фітс
З лави: Кано, Мартел, Ортас, Йєпес, Перес, Дієгу.

Попередження: Марлон, Кехудо.