Чорноморець провів матч з командою УПЛ. Відіграли 140 хвилин

Контрольний матч під час паузи на збірні

1275
2
ФК Чорноморець

Сьогодні одеський «Чорноморець» провів спаринг з іншим представником УПЛ – «Інгульцем». З цією метою гості приїхали до Одеси майже на три доби. Зустріч суперників, яка проводилась на полі стадіону «Чорноморець», складалася з чотирьох таймів по 35 хвилин кожен. Тренери обох команд задіяли в ній максимальну кількість футболістів, які є у наявності головної команди.

Як стало відомо Sport.ua, гра проходила у рівній боротьбі і завершилась перемогою футболістів з Кіровоградщини з мінімальним рахунком 1:0. Вони були успішнішими у реалізації моментів, яких обидві команди створили вдосталь у цій грі.

Єдиний результативний удар був зафіксований на 121-й хвилині матчу. Автором голу став гравець, який перебуває в «Інгульці» на перегляді.

«Чорноморець» грав у такому складі: Рудько (Аніагбосо, 36), Бутко, Жаржу, Скиба, Кисіль, Єрмаков, Сігеєв, Габелок, Кайо Гомес, Хобленко, Петряк (на заміну у другій частині матчу виходили Вічний, Арсіч, Лотоцький, Савченко, Калин, Пшеничнюк, Шевцов, Попов).