Відбір до чемпіонату світу з пляжного футболу відбувається в іспанському Кадісі

2591
3
УАФ

9 жовтня збірна України з пляжного футболу програла команді Франції (4:5 OT) поєдинок 1/8 фіналу в європейській кваліфікації ЧС-2025, яка триває в іспанському Кадісі.

Після перемог у групі F над Норвегією (8:2, 6:2) і поразки від Польщі (1:8) збірна України з пляжного футболу вийшла з другого місця у 1/8 фіналу відбору і зустрічалася з Францією, яка посідає 28-ме місце у світовому рейтингу BSWW.

Половину першого періоду українці шукали дорогу до воріт французів. Спершу відзначився Тимофій Листопад. Після порушення на ньому арбітр призначив пенальті, і сам постраждалий реалізував його потужним ударом у дев'ятку (1:0). За хвилину Ігор Левченко скористався помилкою голкіпера суперника і подвоїв перевагу синьо-жовтих (2:0). Однак французи не знітилися і наприкінці періоду скоротили відставання зусиллями Варрела (2:1).

Початок другої 12-хвилинки залишився за українською командою, і Андрій Пашко забив ще один м'яч у ворота суперника (3:1). Однак триколірні знову звели перевагу українців до мінімуму після удару Госселіна зі стандарту (3:2).

У третьому періоді збірна Франції зрівняла рахунок після влучного удару Брю (3:3). На 32-й хвилині Андрій Пашко наважився на дальній удар і знову вивів українців уперед (4:3). Але французи відігралися ще раз за допомогою пенальті (4:4), і матч перейшов у овертайм.

У додатковий час синьо-жовті знову пропустили зі стандарту. Зафіксована поразка збірної України (4:5). Команда Миколи Костенка не зуміла пробитися у другий груповий раунд відбору на ЧС-2025 та завершила виступ в європейській кваліфікації.

Пляжний футбол. Відбір до ЧС-2025

Європейська кваліфікація. 1/8 фіналу. Кадіс (Іспанія), 9 жовтня

Франція – Україна – 5:4 OT

Голи: Варрел, 11, Госселін, 21, Брю, 28, Мезон, 32 (пен), Баскуаз, 37 – Листопад, 6 (пен), І. Левченко, 7, Пашко, 16, 32.

Франція: Салазар, Нельсон, Гуерін, Родрігес, Салім, Артюфель, Констан, Варрел, Брю, Верньє, Файос, Мезон, Баскуаз, Госселін.

Україна: Неруш, Пославський, Пазенко, Глуцький, М. Левченко, А. Борсук, Листопад, І. Левченко, Зборовський, Пашко, Сіренко, Росс.

Попередження: Варрел, 4, Брю, 6, Баскуаз, 21, Верньє, 35 – Листопад, 5, І. Левченко, 13, Зборовський, 35.