310
0
ФК Рома. Стефан Ель-Шаараві

«Рома» отримала хороші новини щодо травми лівого вінгера Стефана Ель-Шаараві.

Досвідчений футболіст залишив поле в першому таймі недільного матчу Серії А проти «Монци» (1:1) через м'язову проблему.

Були побоювання, що в нього розтягнення литкового м'яза, через що він міг вибути з ладу на три-чотири тижні. Однак Sky Sport Italia повідомляє, що сьогоднішні обстеження показали відсутність пошкоджень лівого литкового м'яза.

Залишається сподіватися, що Ель-Шаараві зможе відновитися під час перерви на збірні, і повернутися в стрій до важливого матчу Серії А з «Інтером». Зустріч запланована на 20 жовтня на Олімпійському стадіоні в Римі.

У цьому сезоні 32-річний Ель-Шаараві провів шість матчів за «Рому», віддавши одну результативну передачу.

Нагадаємо, що український нападник римської команди Артем Довбик забив м'яч у ворота «Монци».