Україна програла Румунії та вибула з боротьби за медалі ЧС з міні-футболу

Жіноча українська команда зазнала трьох поразок у груповому раунді

1407
0
WMF

У хорватському місті Малі-Лошинь триває чемпіонат світу 2024 з міні-футболу серед жінок.

8 жовтня о 20:15 у матчі 3-го туру збірна України програла Румунії (2:5) та вибула з боротьби за медалі ЧС.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі LIVE в Telegram Sport.ua

Змагання WMF Women's World Cup 2024 відбуваються з 7 до 10 жовтня. 7 команд поділено на 2 групи та ведуть боротьбу за вихід до 1/2 фіналу – переможці груп виходять напряму, а другі та треті місця груп розіграють ще дві путівки у півфінали.

Збірна України виступала у групі B із командами Румунії, Мексики та Словаччини. У групі A зустрічалися США, Коста-Ріка та Чехія.

У першому поєдинку турніру Україна поступилася Словаччині (1:6), а Мексика розгромила Румунію (11:0). У другому турі Україна програла Мексиці (0:4), а Румунія зазнала поразки від Словаччини (0:9).

Збірна України зазнала трьох поразок і посіла останнє місце в групі, не зумівши пробитися до плей-оф.

ЧС-2024 з міні-футболу серед жінок

Група B. 3-й тур, 8 жовтня, Малі-Лошинь (Хорватія)

20:15. Україна – Румунія – 2:5

Відеозапис ігрового дня

(5)

ГОЧОЛЕІШВІЛІ: «Збірна України хороша команда, але ми лідери групи і...»
Футбол | 08 жовтня 2024, 21:02 11

Футболіст збірної Грузії висловився про наступний матч з Україною

Тепер Реброву можна лише поспівчувати
Футбол | 08 жовтня 2024, 13:22 99

Валерій Василенко – про складну кадрову ситуацію у збірній напередодні матчів Ліги націй