Українська команда чекає на суперника у плей-оф кваліфікації ЧС

4000
0
BSWW

8 жовтня збірна України з пляжного футболу провела третій поєдинок в європейській кваліфікації ЧС-2025, яка триває в іспанському Кадісі.

Після перемоги у групі F над Норвегією (8:2) і поразки від Польщі (1:8) збірній України з пляжного футболу ще раз довелося зійтися з норвежцями. Річ у тому, що після відмови перед турніром від участі у ньому збірних Румінії і Туреччини в кількох групах залишилося по три команди. Тож заради справедливості для визначення учасників плей-оф організатори вирішили провести додаткові стикові матчі між збірними, що посіли в цих групах другі та треті місця.

Тому підопічні Миколи Костенка зіграли 8 жовтня з Норвегією. У першому періоді вже на 3-й хвилині Іван Глуцький відкрив рахунок, а у другому на 14-й подвоїв його ударом зі стандарту. Коли ж на 19-й хвилині Тимофій Листопад утретє розписався у воротах норвежців, здавалося, що проблем у синьо-жовтих не виникне. Однак ще до другої перерви Рісангер та Паулос скоротили відставання своєї команди до мінімуму – 3:2.

Утім, на початку заключної 12-хвилинки Андрій Пашко на лівому фланзі накрутив опонента і влучно пробив у дальній кут. Коли ж Ігор Левченко на 28-й хвилині реалізував стандарт, доля матчу фактично визначилася. Далі настав час Андрія Борсука, який теж відмінно поцілив у ворота зі штрафного й поставив крапку в зустрічі.

Отже, зафіксовано рахунок 6:2 – перемогу збірної України над командою, за яку грав Холанд, однофамілець знаменитого футболіста. Збірна України тепер чекає на суперника у плей-оф.

Пляжний футбол. Кваліфікація ЧС-2025

Європейська кваліфікація. Група F. 8 жовтня

Україна – Норвегія – 6:2

Голи: Глуцький, 3, 14, Листопад, 19, Пашко, 26, І. Левченко, 28, А. Борсук, 29 – Рісангер, 21, Паулос, 21.

Україна: Неруш, Пославський, Пазенко, Глуцький, М. Левченко, А. Борсук, Листопад, І. Левченко, Зборовський, Пашко, Сіренко, Росс.

Норвегія: Бреккен, Ага, Хага, Геллебаст, Лі, Рісангер, Паулос, Холанд, Бідро, Гаре, Лі Пак, Кандал.

Попередження: А. Борсук, 21, І. Левченко, 36 – Гаре, 29, Геллебаст, 34.