| Оновлено 07 жовтня 2024, 17:14
1553
1

Стійка Забарного, сухий матч Луніна та гол Довбика

Блогер Sport.ua Сергій Тищенко розповідає, як українці проявили себе у провідних чемпіонатах

1553
1
Getty Images/Global Images Ukraine. Артем Довбик

На вихідних відбувся тур у провідних чемпіонатах Європи. Підбиваємо підсумки для наших співвітчизників із топ-ліг.

Мудрик був близький до асисту

«Челсі» вдома не зумів переграти «Ноттінгем Форест» – 1:1.

Команди обмінялися забитими м'ячами на початку другого тайму. Кінець зустрічі гості провели у меншості.

Михайло Мудрик вийшов на заміну на 90-й хвилині зустрічі. Український вінгер міг стати героєм зустрічі. Мудрик підібрав м'яч на своїй половині поля. Завдяки швидкісному спринту добіг до штрафного суперника і віддав зручну передачу на Крістофера Нкунку. Французький нападник мав ідеальні умови для того, щоб забити. Але Нкунку з лінії воротарського майданчика пробив головою у воротаря гостей.

За 15 хвилин компенсованого часу Мудрик запам'ятався тільки одним моментом.
«Челсі» перебуває на 4-му місці із 14-ма очками.

Getty Images/Global Images Ukraine. Михайло Мудрик

Забарний влучив у стійку

«Борнмут» в гостях поступився «Лестеру» – 0:1.

Єдиний гол «лисиці» забили на старті поєдинку.

Ілля Забарний відіграв весь матч у складі «вишень». Український захисник був близьким до того, щоб забити перший свій гол у сезоні. Але удар головою Забарного після стандарту прийняла на себе стійка. Ілля дуже класно позбувся опіки суперника та пробивав без перешкод метрів із 7-8, але українському центральному захиснику не вистачило точності.

В захисті Забарний не мав багато роботи. Він більше працював із м'ячем у плані початку атак, контролю м'яча.

У пропущеному м'ячі претензій до Іллі не повинно бути. Український оборонець «стеріг» Джеймі Варді, тому не зміг підстрахувати партнера по лінії оборони Маркоса Сенесі, який програє дуель автору забитого м'яча Факундо Буонанотте.

«Борнмут» перебуває на 13-му місці із 8-ма очками.

Ярмолюк вийшов на заміну

«Брентфорд» вдома переміг у результативному матчу «Вулверхемптон» – 5:3.

«Бджоли» зняли майже всі питання у першому таймі – 4:2. Наприкінці матчу команди обмінялися забитими м'ячами.

Єгор Ярмолюк вийшов на заміну на 77-й хвилині, коли доля поєдинку вже була вирішена. Українському півзахиснику було важко було себе проявити, коли команди вже догравали. Єгор був активним. Працював із м'ячем. Але відзначитися якимись результативними діями не зумів.

«Брентфорд» набрав 10 очок та перебуває на 11-му місці в АПЛ.

Удача Луніна

«Реал» вдома здолав «Вільярреал» –2:0.

«Вершкові» забили по одному м'ячу у кожному із таймів.

Андрій Лунін захищав ворота мадридців, бо основний голкіпер команди Тібо Куртуа травмований. «Жовта субмарина» створила достатньо моментів біля воріт українського воротаря, але Лунін по-справжньому так і не вступив у гру. Гості не влучали у ворота із вигідних позицій.

Єдиний епізод у матчі, де Лунін взяв участь, відбувся на старті поєдинку. Андрій ефектно зіграв на перехопленні, коли кулаками вибив м'яч у стрибку після флангової подачі. Вибив прямо на суперника, але добре, що удар гравця «Вільярреала» із лінії штрафного заблокували захисники «Реала».

«Реал» перебуває на 2-й сходинці в Ла Лізі. «Вершкові» відстають від лідера «Барселони» на 3 пункти.

Instagram. Андрій Лунін

Третій гол Довбика в Серії А

«Рома» в гостях розділила очки із «Монцою» – 1:1.

Команди обмінялися забитими м'ячами в середині другого тайму.

Артем Довбик вийшов у стартовому складі «вовків» та провів на полі весь матч.

На старті поєдинку український нападник забив гол, який скасували через положення поза грою. Артем вдало зіграв на добиванні, але все-таки вліз у мінімальний офсайд.

В середині першого тайму Лоренцо Пеллегріні не віддав Довбику на порожні ворота. Один із лідерів «Роми» вирішив пробивати сам, а не віддати на порожні ворота українцю.

На початку другого тайму Довбик розіграв стіночку із Пеллегріні. Лоренцо пробивав з меж штрафного майданчика, але удар італійця прийшовся по центру воріт.

За декілька хвилин Артем вийшов на ворота «Монци». Український нападник вирішив не зближуватися із воротарем суперника та невдало пробив із лінії штрафного майданчика.

У наступній атаці Довбик забив. Спочатку Артем поставив корпус захиснику гостей. Потім на замаху прибрав двох захисників та пробив без шансів для воротаря господарів. Це – 3-й гол українського форварда в Серії А та загалом 4-й за «Рому».

«Рома» з 10-ма очками перебуває на 9-й позиції у Серії А.

Лазарет

«Дженоа» зазнав розгромної поразки від «Аталанти» – 1:5. Руслан Маліновський продовжує заліковувати травму, тому до заявки не потрапив.

«Евертон» розписав нічию із «Ньюкаслом» – 0:0. Віталій Миколенко пропустив матч через травму.

«Арсенал» переміг «Саутгемптон» – 3:1. Олександр Зінченко не потрапив до заявки через проблеми зі здоров'ям.

«Жирона» перемогла «Атлетік» – 2:1. Віктор Циганков пропустив гру через травму.