Синьо-жовта команда у Кадісі зазнала фіаско з рахунком 1:8

0
АПФУ

7 жовтня збірна України з пляжного футболу провела другий поєдинок в європейській кваліфікації ЧС-2025, яка триває в іспанському Кадісі.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі LIVE в Telegram Sport.ua

У першому матч на турнірі підопічні Миколи Костенка грали зі збірною Норвегії й здобули розгромну перемогу з рахунком 8:2. Після поразки норвежців від поляків (1:6) українська команда кваліфікувалася в плей-оф відбіркового турніру.

Однак тепер для українців пролунав тривожний дзвіночок, адже їм протистояв набагато потужніший суперник – команда Польщі.

Гра у синьо-жовтих відверто не йшла. Уже після першого періоду вони поступалися з рахунком 0:4. У другій 12-хвилинці ситуація лише погіршилася – 0:6. Лише на початку третього періоду Олег Зборовський зумів розмочити рахунок. Однак це лише підсолодило гірку пігулку. У підсумку – поразка збірної України (1:8).

Суперник української команди в 1/8 фіналу європейської кваліфікації визначиться 8 жовтня.

Пляжний футбол. Відбір до ЧС-2025

Європейська кваліфікація. Кадіс (Іспанія)

Група F. 2-й тур, 7 жовтня

Україна – Польща – 1:8

Голи: Зборовський, 25 – Кароляк, 5, Єсьоньовськи, 6, Брохоцьки, 11, 15, 35, Клопец, 12, Бістула, 23, Блащик, 28.

Україна: Неруш, Пославський, Пазенко, Глуцький, М. Левченко, А. Борсук, Листопад, І. Левченко, Зборовський, Пашко, Сіренко, Росс.

Польща: Манка, Кароляк, Позняк, Урбанович, Ніслер, Гайда, Фудала, Вітковськи, Петрасяк, Брохоцьки, Єсьоньовськи, Клопец, Бістула, Блащик.

Попередження: Зборовський, 11, А. Борсук, 28 – Петрасяк, 12, Позняк, 14.