ПОСТЕКОГЛУ: «Це жахлива поразка для нас, гірше вже не буває»

Коуч шпор прокоментував поразку від Брайтона

1414
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Ангелос Постекоглу

6 жовтня відбувся матч 7-го туру АПЛ між «Брайтоном» та «Тоттенхемом» (3:2). Наставник шпор Ангелос Постекоглу прокоментував гостьову поразку його команди:

«Я просто в шоці. Це, напевно, найгірша поразка, якої ми зазнали з того часу, як я тут.

Неприйнятна друга половина. Ми зовсім не підійшли до того рівня, де повинні бути. Можливо, ми просто розслабилися через те, як грали.

У другій половині ми якось прийняли свою долю, що важко зрозуміти, бо це вперше з того часу, як я тут. Це жахлива поразка для нас, гірше вже не буває».

«Тоттенхем» відкрив рахунок в матчі першим, а під кінець першого тайму подвоїв перевагу. В другому таймі «Брайтону» вдалось перевернути гру і забити 3 голи за 18 хвилин.

Постекоглу очолює шпор з літа 2023 року. Під керівництвом австралійського наставника «Тоттенхем» переміг 27 разів, 7 матчів закінчив з нічийним рахунком та програв 17 ігор.