Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Україна. Прем'єр Ліга
| Оновлено 27 листопада 2024, 05:44
4019
2

Відомо, скільки Буткевич платить гравцям Полісся за забитий гол і асист

У житомирському клубі є система бонусів за окрему результативну дію

| Оновлено 27 листопада 2024, 05:44
4019
Відомо, скільки Буткевич платить гравцям Полісся за забитий гол і асист
УПЛ

У житомирського клубу «Полісся» є система бонусів для своїх гравців за окрему результативну дію.

За інформацією українського журналіста Ігоря Бурбаса, з приходом Імада Ашура на посаду нового наставника у команді була введена система бонусів. За забитий гол гравець отримує 2000 доларів, а за асист – 1000. Також є бонуси за сухий поєдинок – захисники і голкіпер житомирського клубу у разі збереження воріт на замку у поєдинку отримують по 2000 доларів.

«Полісся» займає третю сходинку в турнірній таблиці чемпіонату України з футболу 2024/25. Підопічні Ашура провели сім матчів та набрали 17 очок.

Оцініть матеріал
(62)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Коментарі 2
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
MaximusOne
Нашим клубам взагалі потрібно було б таку систему замість зарплатні встановити, може б і навчилися грати, й перестали позоритись в Європі.
Falko
Тобто, якщо захиснику вдасться вдало підставити лисину на стандарті, то в захисті можна більше не напружуватись - ті самі бабки він уже заробив.
Або ще простіше: як уже пропустили, то ну його той захист, усе одно не заплатять, гайда всі в атаку, може там пощастить щось наколядувати.