Головний тренер Жирони прокоментував поразку від Феєнорда у 2-му турі ЛЧ

5651
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Мічел

2 жовтня пройшов матч 2-го туру Ліги чемпіонів 2024/25 між командами Жирона та Фейєнорд.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі live в Telegram Sport.ua

Поєдинок відбувся на стадіоні Монтіліві у Каталонії. Гра завершилася з рахунком 3:2 на користь гостей.

Після завершення зустрічі головний тренер жиронців Мічел прокоментував поразку підопічних:

«Ми почали добре, можливо, до голу, який зробив рахунок 1:1, але пресинг, який вони надали, змусив нас пристосуватися. Ми впустили суперників усередину штрафного майданчика, тому в першому таймі було 15 або 20 хвилин, що мені зовсім не сподобалися. Були ситуації, коли було багато горизонтальних передач і нам не вистачало вертикальності.

У другому таймі я попросив грати більш агресивно, і ми були кращими в усіх напрямках, навіть з огляду на третій пропущений. Тепер нам потрібно розібратися з цим, нам треба зрозуміти, що ми зробили погано. Ті 15 чи 20 хвилин, які мені не сподобалися... Я не хочу більше бачити цього.

Я не пригнічений і не торкнувся результатом. Я думаю, що наш другий тайм був просто приголомшливим. Я думаю, що я знаю, що футбол це результат, але це не впливає на мене. На щастя, цей клуб підтримує мене протягом усього шляху. Я хочу, щоб робота у другому таймі повторювалася протягом 90 хвилин щоразу, коли ми граємо».

Захисник Жирони Давід Лопес:

«Це, мабуть, був чудовий матч для нейтральних уболівальників. Ми віддали все, що в нас було, і просто прикро, що цього виявилося замало, щоб здобути перемогу, якої ми прагнули. Нам просто потрібно опустити голови та продовжувати грати».

Також про поєдинок висловився і наставник Фейноорда Бріан Пріске:

«Я щасливий, як і всі інші в роздягальні. Завжди приємно перемагати, але особливо у Лізі чемпіонів. Я дуже радий за «Феєноорд» — наша перша виїзна перемога у цьому змаганні за 22 роки. Ми показали свій менталітет.

Сьогодні я бачив, як мої гравці боролися і мали правильний настрій у другому таймі, коли їм доводилося захищати свої ворота, допомагати один одному, підштовхувати один одного. Коли результати не на вашому боці, вам потрібні такі моменти.

Я сподіваюся, що такий вечір надасть моїм гравцям впевненості. Ми боролися у другому таймі, звичайно, це було не повне домінування. Я довго просив своїх хлопців про правильний настрій, і я побачив це сьогодні ввечері. Коли ми зберігаємо сміливість, ми справді можемо грати у хороший футбол».

Відеоогляд матчу Жирона – Фейєнорд (2:3)