| Оновлено 03 жовтня 2024, 01:39
1789
15

Головна сенсація Ліги чемпіонів. Реал із Луніним мінімально програв Ліллю

Гра завершилася з рахунком 1:0, Девід забив Андрію з пенальті наприкінці першого тайму.

1789
15
Getty Images/Global Images Ukraine. Андрій Лунін

2 жовтня пройшов матч 2-го туру Ліги чемпіонів 2024/25 між командами Лілль та Реал Мадрид.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі LIVE в Telegram Sport.ua

Поєдинок відбувся на стадіоні П'єр Моруа у Франції. Гра завершилася сенсаційною перемогою французького клубу з рахунком 1:0.

Єдиний гол на 45+2-й хвилині оформив Джонатан Девід. Канадський форвард реалізував пенальті.

Український голкіпер вершкових Андрій Лунін уперше у сезоні вийшов у стартовому складі. Крім пропущеного голу, українець відзначився крутим сейвом у середині першого тайму.

Лілль здобув першу перемогу в цій ЛЧ. У 1-му турі французи поступилися 0:2 Спортінгу. Реал наразі також має 3 очки. На старті змагань підопічні Карло Анчелотті переграли Штутгарт 3:1.