Вилучення голкіпера та травми. Ювентус обіграв РБ Лейпциг в Лізі чемпіонів

У Ювентуса із самого початку гри розпочалася чорна смуга

458
1

2 жовтня пройшов матч 2-го туру Ліги чемпіонів 2024/25 між командами РБ Лейпциг та Ювентус.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі live в Telegram Sport.ua

Поєдинок, який відбувся у Лейпцигу, завершився на користь гостей із Турина.

Для італійського «Ювентуса» гра пішла не за планом із перших хвилин. На 6-й хвилині отримав травму Бремер. Ще через кілька хвилин поле змушений був покинути Ніколас Гонсалес.

На 30-й хвилині Беньямін Шешко, отримавши пас від Опенди, вийшов на ударну позицію та, прошивши голкіпера туринців, відкрив рахунок у матчі.

Початок другого тайму залишився за італійцями. Душан Влахович на 50-й хвилині зрівняв рахунок.

А далі — знову чорна смуга для «Ювентуса». Спочатку голкіпер Мікеле Ді Грегоріо зіграв за межами штрафного майданчика руками, за що отримав червону картку, а потім захисник Дуглас Руїс відбив ліктем шкіряну сферу у власній карній зоні. Беньямін Шешко пенальті реалізував і знову вивів «Лейпциг» уперед.

Через декілька хвилин Душан Влахович знову звів рахунок до нічийного.

На 83-й хвилині Франсішку Консейсау вивів «Ювентус» уперед.