Перша ліга. Поразка Металіста 1925, проблеми Миная, успіх Металіста

Огляд ситуації у чемпіонаті Першої ліги

935
0
ФК Металіст 1925

27-29 вересня відбулися матчі 9-го туру Першої ліги України. У семи матчах було забито 17 м'ячів, а найпопулярнішим був рахунок 2:1, який зафіксували у чотирьох зустрічах та у всіх випадках на користь господарів поля. До речі, виїзна перемога була одна, і нічия також була лише в одному поєдинку. Домашні вікторії були у п'яти матчах.

Буковина на своєму полі переграла Минай. На голи Шинкаренка та Кольцова у першому таймі гості відповіли автоголом Безуглого. Безвиграшна серія закарпатців триває вже шість поєдинків. Команда із Чернівців перемогла у другій зустрічі поспіль.

Епіцентр взяв три очки в поєдинку проти Поділля, а Металіст із дублем Підручного виявився сильнішим за Прикарпаття. В обох зустрічах господарі поля перемагали з рахунком 2:1. Зазначимо, що для харків'ян це друга перемога поспіль, а у колективу з Івано-Франківська, навпаки, це була друга поразка поспіль.

Маріуполь також із рахунком 2:1 виграв у Кременя. Варто взяти до уваги гол-красень у виконанні лідера приазовців Андрія Богданова, який зі штрафного з 30 метрів відправив м'яч у ворота суперника.

У центральному матчі туру Металіст 1925 на своєму полі програв з рахунком 0:1 Полтаві, за яку переможним голом на 45+1 хвилині відзначився Максим Марусич. До речі, харківська команда вперше програла у Першій лізі під керівництвом Патріка ван Леувена. А от Полтава продовжує свою серію без поразок (6 перемог та 2 нічиї). Діназ на своєму полі переграв Металург завдяки голам Черткоєва та Чепурненка. Для колективу з Вишгорода це перша вікторія у сезоні.

А ЮКСА та Вікторія розписали мирову 1:1 з голами від Юзефовича на 3 хвилині та Паламара на 10 хвилині.

У турнірній таблиці Групи А з 21 очком лідирує Агробізнес, після якого йдуть Епіцентр (14) та Буковина (13). У групі В на першому місці йде Полтава з 20 балами, а за нею на другій позиції розташувалася ЮКСА з 17 очками.

Перша ліга. Група А. 9 тур

Буковина – Минай – 2:1
Голи: Шинкаренко, 22, Кольцов, 27 (з пенальті) - Безуглий, 61 (автогол).

Вилучення: Шинкаренко, 90+3 (Буковина).

Епіцентр – Поділля – 2:1
Голи: Ліповуз, 49, Беженар, 61 – Сніжко, 65.

Металіст – Прикарпаття – 2:1
Голи: Підручний, 11, 55 - Цюцюра, 60.

Перша ліга. Група Б. 9 тур

Маріуполь – Кремінь – 2:1
Голи: Зубков, 27 (з пенальті), Богданов, 67 – Молько, 59.

Металіст 1925 – Полтава – 0:1
Гол: Марусич, 45+1.

Діназ – Металург (Запоріжжя) – 2:0
Голи: Черткоєв, 18, Чепурненко, 90+1

Вилучення: Юречко, 89 (Металург).

ЮКСА – Вікторія – 1:1
Голи: Юзефович, 3 – Паламар, 10 (з пенальті).

У наступному турі цікавим має бути матч між Металістом, який набрав хід, і лідером Першої ліги в особі Агробізнеса. Буковина прийматиме Прикарпаття, а Епіцентр – Ниву. У поєдинку Кремінь – Металург буде битва аутсайдерів. Металіст 1925 зустрінеться з Маріуполем, Вікторія зіграє з Діназом, а ЮКСА – з Кудрівкою.