| Оновлено 29 вересня 2024, 20:57
2358
11

Дияволи зганьбилися на Олд Траффорд. Тоттенхем забив Ман Юнайтед 3 голи

Шпори перемогли 3:0 у матчі 6-го туру АПЛ, м'ячі оформили Джонсон, Кулушевскі та Соланке

2358
11
Getty Images/Global Images Ukraine

29 вересня відбувся матч 6-го туру АПЛ 2024/25 між командами Манчестер Юнайтед та Тоттенхем.

Поєдинок пройшов на стадіоні Олд Траффорд у Манчестері. Гра завершилася з рахунком 3:0 на користь шпор.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі LIVE в Telegram Sport.ua

Голами за лондонський колектив відзначилися Бреннан Джонсон, Деян Кулушевскі та Домінік Соланке.

Червоні дияволи з 42-ї хвилини грали у меншості після вилучення Бруну Фернандеша.

Зараз Тоттенхем із 10 очками посідає 8-ме місце в таблиці чемпіонату Англії. У підопічних Еріка тен Хага 7 пунктів і 12-й рядок.

АПЛ 2024/25. 6-й тур, 29 вересня

Манчестер Юнайтед – Тоттенхем – 0:3

Голи: Джонсон, 3, Кулушевскі, 47, Соланке, 77

Манчестер Юнайтед: Онана, Діогу Далот, Мартінес, де Лігт, Мазрауї, Угарте (Еріксен, 73), Майну (Маунт, 45), Бруну Фернандеш, Решфорд (Хейлунд, 73), Гарначо, Зіркзе (Каземіро, 46).

Тоттенгем: Вікаріо, Удоджі (Спенс, 46), ван де Вен (Дрегушін, 81), Ромеро, Порро, Медісон (Сарр, 77), Бентанкур, Кулушевскі, Вернер (Бергвалль, 77), Соланке, Джонсон (Мур, 76).

Попередження: Мазрауї (34), Діогу Далот (39), Джонсон (45+1), Маунт (45+4), Спенс (54), Мартінес (55), Угарте (65), Порро (73).

Вилучення: Бруну Фернандеш (42).

(18)

Гучний скандал Голлівуда: вечірки P. Diddy. Хто замішаний із зірок спорту?
Інші види | 29 вересня 2024, 05:50 20

Леброн Джеймс, Девін Хейні, Льюїс Хемілтон і до чого тут Райан Гарсія

Ліонель МЕССІ – арбітру: «Ти – с*чий син»
Футбол | 29 вересня 2024, 16:36 8

Аргентинець залишився незадоволеним рішенням судді на останніх хвилинах матчу Інтер Майамі