Започаткували взаємини. Динамо впевнено обіграло Лівий берег
Команда Шовковського не помітила суперників, які догравали в меншості
Коли «Лівий берег» таки піднявся з Першої ліги до рівня української Прем’єр-ліга за підсумками цьогорічного спонтанного літнього перехідного змагання, то фактично було запрограмовано наперед початок нового дербі в нашому футболі. Ніколи в своїй історії новачки «елітного» дивізіону не зустрічались із «Динамо» в офіційних матчах, тож восьмий тур національної першості був покликаний для того, аби започаткувати геть нову історію взаємин поміж цими колективами.
Звісно, що команда Віталія Первака при цьому сподівалась скористатись міжнародними обов’язками футболістів Олександра Шовковського, які ще не встигли розібрати валізи від нещодавньої невдалої подорожі до Німеччини на матч Ліги Європи УЄФА проти римського «Лаціо» (0:3), а тут уже одразу після гри треба було їхати на столичний вокзал та готуватись до зворотньої мандрівки на гру проти німецького «Гоффенгайма».
Саме тому «Динамо» потребувало ротації, що й утворювало певне вікно можливостей для «Лівого берега» в цій грі. Однак не настільки широким воно виявилось для того, щоб «лелеки» спробували крізь нього проскочити. На восьмій хвилині «біло-сині» забили швидкий м’яч за підсумками кутового з правого флангу, коли Караваєв розібрався з відскоком та прострілив із рикошетом від воротаря на Михавка під порожні ворота. Після цього характер гри змінився.
Власне, якби не помилки «Динамо» під час гри біля власного штрафного з м’ячем, то й моментів у команди Первака в першому таймі й не виникало б. А так, Бущану довелось рятувати від удару Синиці, коли його одноклубники відверто наварили, і добре, що це трапилось лише раз за гру, за великим рахунок. Бо першу половину «біло-сині» дотягнули до мінімальної перемоги, а ось початок другої був уже не таким однозначним для них.
Почалась гра на зустрічних курсах, і хто його знав на той момент, за підсумком атаки якої з команд міг опинитись м’яч у сітці випадково. Навіть у поперечину встиг влучити Буяльський підступним дальнім ударом із перекиданням над воротарем, тоді як Бущан також мав роботу під час ударів Галаса та Козака.
Однак усі спроби команди Первака пограти у футбол на рівних припинив її власний воротар Максим Механів, коли на 62 хвилині подарував м’яч у центрі поля Бражку, а той одразу виконав дальній удар по порожніх воротах. Після таких помилок одноклубників бойовий дух «лелек» зник остаточно, тож під завісу гри в них позаду був якийсь сумбур, а не захист.
Ще Валерій Самар раптово вирішив, що настав слушний момент поговорити з арбітром на 80 хвилині на підвищених тонах, маючи при цьому попередження в пасиві, що йому ніхто пробачати не збирався. «Лівий берег» залишився в меншості, а «Динамо» тільки те й треба було для чергового голу вже в компенсований час, коли ударом у центрі штрафного відзначився Рубчинський, після чого матч можна було остаточно спокійно доводити до фінального свистка.
Наступними вихідними «Лівий берег» гратиме в гостях проти ковалівського «Колоса», тоді як київське «Динамо» зіграє посеред тижня в Лізі Європи проти німецького «Гоффенгайма», а потім прийматиме криворізький «Кривбас».
Наші оцінки:
«Лівий берег» (заміни): І. Когут – б/о, Войцеховський – б/о, Семенов – б/о.
«Динамо» Київ (заміни): Кабаєв – 6,0, Волошин – 6,0, Біловар – 6,0, Михайленко – 6,0, Дячук – б/о.
Українська Прем'єр-ліга. 8-й тур.
«Лівий берег» – «Динамо» Київ - 0:3
Голи: Михавко, 8, Бражко, 62, Рубчинський, 90+1
Попередження: Самар, 22, Якимів, 80 – Попов, 43, Біловар, 74
Вилучення: Самар, 80 (друге попередження)
«Лівий берег»: Механів – Шаповал, Самар, Якимів, Соколов – Дедух, Приходько – Галас (Войцеховський, 77), Синиця, М. Когут (І. Когут, 76) – Кобзар (Семенов, 84).
«Динамо» Київ: Бущан – Вівчаренко, Михавко (Біловар, 65), Попов (Дячук, 89), Караваєв – Рубчинський, Бражко (Михайленко, 72) – Брагару (Волошин, 64), Буяльський, Ярмоленко (Кабаєв, 46) – Герреро.
Арбітр: Андрій Коваленко (Полтава).
Стадіон: «Лівий берег» (Київ).
Удари (у площину): 3 (2) – 10 (6)
Кутові: 5 – 7
Офсайди: 0 – 1.
ЛІВИЙ БЕРЕГ - ДИНАМО КИЇВ. ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ
Температура: 14°C
Події матчу
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Українець закрив коментарі на своїй сторінці у Instagram
Данило Кревсун чудово проводить час у Німеччині
Гамбург це місто на півночі в яке туристом не поїдеш на день,і шахтарі це зрозуміли. Логістика літаком + 2-3 години.
У Шахтаря був плюс ЛЧ та ще й Барселона з Порту + Антверпен поруч.
Але менеджмент ще і домовився за початок гри в 19.45
Це дуже важливо.
Я сам жив в тому регіоні декілька місяців. Так от наприклад на гру Динамо в Дортмунді їздив одним днем, бо вона була в 19.00.і я міг в своє місто повернутися після гри.
А на гру Україна Німеччина в Гладбаху їздив з ночівлею, бо в 23.00 ти з Гладбаха не дуже повернешся кудись. А Гамбург то тупікове місто і гра в 22.00 означає, що треба ночувати.
Так що мами з дітьми так просто не поїдуть. Ну і хто не знає в 2022 році для українців квитки були безкоштовні, в 2023 був єдиний квиток для українців за смішні гроші подорожувати на DB , а зараз немає.
Помилка Динамо в географії це пів біди, а в тому, що час ігор на 22.00 це ще більш фатально. Ну не поїде наш вболівальник з Дортмунда в Гамбург , бо треба за готель ще оплатити ...
1) из Бельгии можно за 5 часов на машине доехать
2) шахтер сделал единый билет на все три домашних матча по цене одного, то есть платишь за Барсу - Порту и Антперпен на шару
3) вполне возможно последовал своей киевской схеме с раздачей бесплатных билетов чуть ли не в общественных туалетах
4) на 2 миллионный Гамбург - нашлось пару десятков тысяч, кто захотел бесплатно на матч ЛЧ сходить, пусть и бельгийской команды с каким то ноунеймом