Жирона впустила перемогу над Сельтою. Циганков несподівано зіграв весь матч

Гра 8-го туру Ла Ліги завершилася з рахунком 1:1, голи забили Еррера та Аспас

831
1
ФК Жирона

29 вересня відбувся матч 8-го туру Ла Ліги 2024/25 між командами Сельта та Жирона.

Поєдинок відбувся на стадіоні Балайдос у Віго. Гра завершилась із рахунком 1:1.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі LIVE в Telegram Sport.ua

До 81-ї хвилини жиронці перемагали 1:0 завдяки забитому м'ячу Янхеля Еррери. Але господарі зуміли вирвати нічию – гол оформив Яго Аспас.

Український футболіст червоно-білих Віктор Циганков вийшов на поле у ​​стартовому складі. Незважаючи на щільний графік Жирони, Циганков провів усі 90 хвилин, хоча були припущення, що він може і зовсім не зіграти в цій зустрічі. Вже 2 жовтня підопічні Мічела вдома зустрінуться з Фейєноордом у 2-му турі Ліги чемпіонів.

Жирона не перемагає вже 5 матчів поспіль, враховуючи поразку ПСЖ у ЛЧ. Остання перемога каталонського клубу датується 1 вересня у поєдинку 4-го туру чемпіонату Іспанії із Севільєю (2:0).

Зараз Циганков та компанія розташовуються на 12-му місці з 9 очками в таблиці чемпіонату Іспанії. Сельта має 10 пунктів і 9-ту позицію.