0

Тренер Полтави: «Приємно обіграти команду з гравцями рівня УПЛ»

«Металіст 1925» зазнав поразки в центральному матчі туру Першої ліги

СК Полтава. Володимир Сисенко

В центральному матчі 9-го туру в Першій лізі футболісти «Полтави» в гостях завдали поразки «Металісту 1925» 1:0 й зміцнили своє лідируюче становище в групі «Б».

Головний тренер «містян» Володимир Сисенко ексклюзивно для Sport.ua розповів, що допомогло його підопічним взяти гору:

«Незважаючи на статус суперника, ми завжди намагаємося діяти першим номером. Ось і сьогодні почали дуже активно, але не скористалися двома вбивчими моментами. Далі гра дещо вирівнялася без загроз з обох боків, а перед самою перервою був гол нашого Максима Марусича.

Це аж ніяк не вплинуло на дії «містян» в другому таймі. Інша справа, що харків'яни стали грати більш настирливо й територіальна перевага була на їхньому боці. Але за створеними гольовими моментами ми в підсумку більше заслужили на перемогу.

Звичайно, приємно взяти гору над амбітним опонентом, який укомплектований гравцями з досвідом виступів в Прем'єр-лізі, зі своїм стилем гри. Переконаний, що харків'яни своє ще візьмуть.

«Полтава» сьогодні була сильна командою, вдячний хлопцям за самовіддачу, непоступливість.

Що ж до планів, то ми далі наступного поєдинку не зазираємо. Налаштовуємося тільки перемагати. Наразі дотримуємося чемпіонського графіка».

Після звитяги над «Металістом 1925» в активі полтавчан 20 очок, і вони впевнено лідирують в групі «Б». Слобожанці, які не приховують свого бажання підвищитися в класі, відстають вже на десять пунктів.

Раніше ми повідомляли, що У Першій лізі відбулися два матчі 9-го туру. «Металіст 1925» у грі проти лідера групи Б, «Полтави», поступився з рахунком 0:1. У команди Патріка ван Леувена у сезоні лише дві перемоги та 10 пунктів.