«Неприпустимо». Пушич розповів, чому Шахтар втратив очки у матчі УПЛ

Команда втратила очки у Рівному

3749
18
ФК Шахтар. Маріно Пушич

Тренер Шахтаря Маріно Пушич дав коментар після матчу чемпіонату України з Вересом, який завершився внічию 1:1. Наставник наголосив на помилці, яка призвела до голу, а також поганій реалізації моментів.

«Матч був нескладним для нас, особливо у другому таймі. Створили багато моментів, але, на жаль, трапився момент з голом. Неприпустимо робити такі помилки в центрі поля. Ми не забили другий гол, і так трапляється, що ти не завжди отримуєш те, на що заслуговуєш».

«Матч нескладний був, ми самі зробили його складним».

«Помилка, безумовно, спричинила гол, але найбільша помилка в тому, що не реалізували свої моменти. Але з погляду гри ми провели якісний матч, не було лише реалізації», – сказав Пушич.