Кияни стартували в Лізі Європи з фіаско 0:3

6990
3
Getty Images/Global Images Ukraine. Максим Брагару (№45)

У середу, 25 вересня, у номінально домашньому матчі 1-го туру Ліги Європи «Динамо» в Гамбурзі програло римському «Лаціо» з рахунком 0:3.

Італійський авторитетний портал Tuttomercatoweb оцінив дії в поєдинку кожного гравця київської команди і виставив їм оцінку.

Найнижчого бала в «Динамо» був удостоєний Максим Брагару, який з'явився на полі на заміну на 64-й хвилині, а на 72-й хвилині був вилучений з поля. Від Tuttomercatoweb хавбек отримав оцінку 4,0.

Найкращими проти «Лаціо» в лавах «Динамо» визнані голкіпер Георгій Бущан і захисник Владислав Дубінчак. Вони отримали оцінку 6,0.

«За трьома голами «Лаціо» в першому таймі йому нема в чому собі дорікнути», – йде мова в коментарі щодо Бущана.

«Один із найкращих у команді Шовковського за його постійні проходи лівим флангом, присмачені запрошуючими кросами в центр поля. В обороні він також діяв гідно, хоча і з великою кількістю фолів», – йдеться в коментарі до оцінки Дубінчака.

Нагадаємо, раніше в УЄФА вказали, чим «Динамо» може себе підбадьорити після 0:3 від «Лаціо».