Битва грандів. Ман Сіті врятував гру проти Арсеналу на 90+8 хвилині

Джон Стоунз у компенсований час приніс нічию містянам

9638
19

22 вересня о 18:30 відбувся матч 5-го туру Англійської Прем'єр-ліги між командами Манчестер Сіті та Арсенал.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі LIVE в Telegram Sport.ua

Український захисник канонірів Олександр Зінченко не брав участі у грі через травму.

Норвезький форвард Ерлінг Холанд відкрив рахунок для Манчестер Сіті на 9-й хвилині (1:0). Холанд забив 100 голів за 105 матчів у футболці Ман Сіті.

На 22-й хвилині Ріккардо Калафьорі зрівняв рахунок для канонірів (1:1). На 45+1 хвилині Габріел забив гол у роздягальню та вивів канонірів уперед (2:1).

На 90+8 хвилині Джон Стоунз врятував нічию для Ман Сіті (2:2).

❗️ ВІДЕО у Telegram. Голи у матчі Ман Сіті та Арсенала

Лідери АПЛ: Ман Сіті (13 очок), Ліверпуль, Астон Вілла (по 12), Арсенал (11), Челсі, Ньюкасл (по 10).

АПЛ. 5-й тур, 22 вересня

Манчестер Сіті – Арсенал – 2:2

Голи: Холанд, 9, Стоунз, 90+8 – Калафьорі, 22, Габріел, 45+1

Манчестер Сіті: Едерсон, Гвардіол, Аканджі, Рубен Діаш, Уокер (Стоунз, 78), Гюндоган, Родрі (Ковачіч, 21), Бернарду Сілва, Доку (Фоден, 70), Холанд, Савіо (Грілиі, 78).

Арсенал: Райя, Калафьорі (Ківер, 74), Габріел, Саліба, Тімбер (Льюїс-Скеллі, 90+2), Райс, Партей, Мартінеллі (Габріел Жезус, 87), Сака (Уайт, 46), Хаверц, Троссард.

Попередження: Едерсон (23), Троссард (34), Рубен Діаш (45+1), Партей (45+7), Льюїс-Скеллі (65), Райс (83), Бернарду Сілва (90+1), Габріел Жезус (90+6), Гвардіола (90+8).

Вилучення: Троссард (45+8).

Турнірна таблиця АПЛ

Фотогалерея

(46)

Яремчук відбігав 60 хвилин. Олімпіакос зазнав фіаско у Ліоні на старті ЛЄ
Футбол | 26 вересня 2024, 23:55 3

Гра 1-го туру Ліги Європи завершилася з рахунком 2:0 на користь французького колективу

«Цій пацанві потрібно до школи». Сабо знищив двох захисників Динамо
Футбол | 26 вересня 2024, 12:04 9

Колишній головний тренер киян розкритикував Тараса Михавка та Олександра Тимчика

Коментарі 19
MrStepanovM .
Шкода що Арсенал не втримав перемогу...
Sociopath
Просто абожнюю АПЛ за такі матчі  !!!   Фантастика!!!!
avk2307
Сьогодні гра на виняток від ЛЧ шних дуелей реально цікава. Команди були заряджені на 200%. Шкода Арсенал не втримав перемогу...
cooperchack
Гвардиола чуть не усрался. Арсенал был достоин победы,жаль что пропустили на минуте которой уже быть не должно было. Эти добавления по 8-9 минут полная херня
Sergio
+1 тейлор у склад МС
ALM
Суддя видалив гравця, коли вже і додатковий час завершився.
Хоча з іншого боку, хтозна як склалася би гра у рівних складах. Арсенал тоді не сидів би удев'ятьох в своїй штрафній.
Saar
Новина, що пздц! Вже добу висить це на головній сайту!
luceorius
 Арсен Венгер в комітеті УЄФА із вджосконалення футбольних правил. Якби він сприяв запровадженню у футболі чистого часу, то сьогодні його команда могла і виграти..
prorok
Когда добавляет судья 7 минут с основному времени а играют больше не хорошо получается .
Harun Bakircioğlu
В этом сезоне Арсеналу ничего не светит, если через матч игроки будут подводить красными карточками. У Арсенала и так всегда полный лазарет.
andre_lui
Не к чему не веду, но по правилам то время которое добавляется на табличке это тот минимум меньше которого нельзя добавить, а про больше речь не идет это на усмотрение судьи. Поэтому претензии правомерны если добавили например 5 минут, а судья свиснул на 3-й или 4-й.
Tower Bridge
В прошлом сезоне тут было 0:0.
Natalka
Стоунз, передай от Меня хохланду, чтобы в следующем матче загадал такое - "если команда МС выиграет, то он /холанд э./ перестанет быть ебучим ушлёпком и конченным муженьком". А если "ничья", то всё остаётся так как было. Надобно Знать, что загадывать на победу  своей команды, хуесос хохландос.