Через повітряну тривогу початок матчу був перенесений з 15:30 на 16:00

Обмін голами наприкінці першого тайму. Кривбас та Ворскла поділили очки

Повітряна тривога кілька разів переривала гру

1377
4
ФК Кривбас

Старт гри змістився через повітряну тривогу на півгодини, тому розпочали команди о 16:00.

Стартові склади що однієї команди, що іншої мали мінімальні зміни – Твердохліб, Скляр та Хрипчук вийшли у старті, навіть Лука Гучек із зламаним носом виявився настільки незамінним гравцем, що Сергій Долганський ризикнув його здоров'ям і відправив відразу грати.

Щоправда, грали недовго, вже за шість хвилин знову пролунав сигнал повітряної тривоги, тому на продовження матчу довелося чекати більше, ніж на півгодини.

Гра проходила у вкрай невисокому темпі, тому особливих подій на полі було небагато. Більш активними були господарі, проте гості теж огризалися, бігаючи в контратаки зусиллями Кане, Скляра та Ієде.

У «Кривбаса» виділялися Соса та По, які не соромилися то обігрувати, то бити здалека. Особливо це стосувалося Жана Мореля, який періодично турбував Ісенка. Щоправда, воротар «Ворскли» сьогодні провів чудовий матч і обрізок не допускав.

Ближче до кінця тайму криворіжці забили. По заробив штрафний, Микитишин його виконав і Твердохліб у падінні замкнув. Проте лайнсмен зафіксував офсайд і відеоасистент підтвердив його правоту.

І відразу ж «Ворскла» відкрила рахунок. Все завдяки індивідуальним діям Ієде, який обіграв двох захисників і справа пробив у праву дев'ятку.

Проте наприкінці тайму «Кривбас» зрівняв зусиллями тієї ж вищезгаданої пари. По виконав штрафний, м'яч влучив у стінку, а Соса найшвидше зорієнтувався і добив м'яч головою.

Початок другого тайму знову відклався через тривогу. І, мабуть, футболісти стомилися психологічно, бо другий тайм вийшов дуже сухим. В першому таймі гра виглядала і так не надто яскравою, але у порівнянні з другим він виявився таки яскравим. Буквально нічого навіть згадати не було, про небезпечні моменти теж мова не йшла. Логічно, що рахунок не змінився і команди отримали по очку, що, мабуть, більше задовольнило «Ворсклу».

В наступному турі клуби зіграють відповідно з «Олександрією» та «Зорею» відповідно.