Норріс впевнено виграв гонку в Сінгапурі, два Макларена на подіумі

Ще один вдалий етап для Макларена

4244
5

Відбулася гонка Формули-1 у рамках Гран-прі Сінгапуру. Перемогу здобув пілот Макларена Ландо Норріс, який стартував першим, не програв на старті Максу Ферстаппену та провів етап у домінуючому стилі. Британець привіз супернику 21 секунду і відіграв ще 7 пунктів у чемпіонській битві.

Топ-3 замкнув Оскар Піастрі, який стартував п'ятим і зумів прорватися на подіум, випередивши Мерседеси Джорджа Расселла та Льюїса Хемілтона.

Непогану гонку провели Серхіо Перес, який з 13-ї позиції пробився у топ-10 і привіз команді очко у Кубку конструкторів, а також гонщики Феррарі, яким після невдалої кваліфікації вдалося фінішувати у топ-7.

Наприкінці у Норріса очко за найшвидше коло забрав Даніель Ріккардо. Ймовірно, незабаром Ред Булл оголосить про заміну австралійця на Ліама Лоусона, тож гонка у Сінгапурі, можливо, остання для гонщика у кар'єрі Ф-1.