22 вересня о 15:42 Дмитро Теліцин Дмитро Теліцин

22 вересня о 15:39 Дмитро Теліцин Дмитро Теліцин

Подвійна заміна у «Селтіка»: замість Егню та Кавани у гру вступили Лоферскі та Сігне Карстенс.

22 вересня о 15:38 Дмитро Теліцин Дмитро Теліцин

Заміна у «Ворскли»: замість Котяш у гру вступила Войт.

22 вересня о 15:36 Дмитро Теліцин Дмитро Теліцин
75’

МОМЕНТ!

Кравчук мала гарну нагоду зрівняти рахунок, але Догерті здійснила сейв після удару українки впритул.

22 вересня о 15:33 Дмитро Теліцин Дмитро Теліцин
73’

«Селтік» проводить позиційну атаку.

22 вересня о 15:28 Дмитро Теліцин Дмитро Теліцин
67’

МОМЕНТ!

Хейс пробивала головою з меж воротарського, але Калініна ліквідувала загрозу біля воріт полтавського клубу.

22 вересня о 15:27 Дмитро Теліцин Дмитро Теліцин
67’

«Селтік» отримує право на кутовий удар.

22 вересня о 15:26 Дмитро Теліцин Дмитро Теліцин
66’

МОМЕНТ!

«Ворскла» мала зрівнювати рахунок, але Корсун не вдалося замкнути простріл з правого флангу.

22 вересня о 15:23 Дмитро Теліцин Дмитро Теліцин
62’

МОМЕНТ!

Макгрегор пробивала по воротам, але у руки Самсон.

22 вересня о 15:20 Дмитро Теліцин Дмитро Теліцин
60’

Егню мала непогану нагоду зробити дубль, але її удар прийшовся значно вище воріт.

22 вересня о 15:17 Дмитро Теліцин Дмитро Теліцин
57’

Радіонова завдавала удару по воротах — у руки Догерті.

22 вересня о 15:15 Дмитро Теліцин Дмитро Теліцин
55’

Егню мала непогану нагоду забивати, проте їй не вдалося дістатися до м'яча.

22 вересня о 15:13 Дмитро Теліцин Дмитро Теліцин
53’

МОМЕНТ!

Черговий момент біля воріт «Ворскли», але Лоутон з кількох метрів не влучила у ворота після удару головою.

22 вересня о 15:12 Дмитро Теліцин Дмитро Теліцин
52’

МОМЕНТ!

Ешворт-Кліффорд здавалося пробивала без шансів для воротаря «Ворскли», але за полтавський клуб зіграла стійка.

22 вересня о 15:11 Дмитро Теліцин Дмитро Теліцин
51’

Самсон забирає м'яч після прострілу з лівої бровки.

22 вересня о 15:10 Дмитро Теліцин Дмитро Теліцин
49’

«Селтік» виконує кутовий удар.

22 вересня о 15:09 Дмитро Теліцин Дмитро Теліцин
48’

Ешфорт-Кліффорд пробивала по воротах з лівого флангу, але її спроба була заблокована.

22 вересня о 15:06 Дмитро Теліцин Дмитро Теліцин

Другий тайм розпочався!

22 вересня о 14:50 Дмитро Теліцин Дмитро Теліцин

Перший тайм завершено!

22 вересня о 14:49 Дмитро Теліцин Дмитро Теліцин
45’ +1

МОМЕНТ!

Удар від Левицької прийшовся повз стійку.

22 вересня о 14:48 Дмитро Теліцин Дмитро Теліцин
45’ +1

«Ворскла» заробляє стандартне положення у безпосередній близькості біля воріт суперника.

22 вересня о 14:47 Дмитро Теліцин Дмитро Теліцин

До першого тайму компенсовано 3 хвилини!

45’

МОМЕНТ!

Кравчук знову опинилася на ударній позиції, однак її удар вийшов не сильним. Догерті забрала м'яч у руки.

22 вересня о 14:45 Дмитро Теліцин Дмитро Теліцин
43’

«Ворскла» відбилася після атаки «Селтіка» лівим флангом.

22 вересня о 14:43 Дмитро Теліцин Дмитро Теліцин
41’

МОМЕНТ!

Чудову нагоду втратила для взяття воріт «Ворскла». Радіонова зробила чудову передачу на дальню стійку, але Котяш з меж воротарського не влучила у порожній кут воріт.

22 вересня о 14:38 Дмитро Теліцин Дмитро Теліцин
37’

Арбітр зафіксувала положення поза грою. «Селтік» виконає вільний удар.

22 вересня о 14:35 Дмитро Теліцин Дмитро Теліцин
33’

МОМЕНТ!

І одразу «Селтік» міг подвоювати перевагу, однак Ешворт-Кліффорд з десяти метрів не влучила у рамку.

22 вересня о 14:34 Дмитро Теліцин Дмитро Теліцин
32’

Левицька вирішила спробувати завдати удару з метрів 40, але Догерті у цьому епізоді зіграла надійно.

22 вересня о 14:32 Дмитро Теліцин Дмитро Теліцин
31’

Кавана отримує «гірчичник» після умисного зриву атаки у центрі поля. «Ворскла» заробляє стандарт.

22 вересня о 14:31 Дмитро Теліцин Дмитро Теліцин
30’

МОМЕНТ!

Кравчук в черговий раз намагалася відправити м'яч у сітку, але її удар з розвороту пішов повз.

22 вересня о 14:30 Дмитро Теліцин Дмитро Теліцин
28’

МОМЕНТ!

Хейс вдруге за хвилину пробивала головою по воротам, але Самсон здійснила неймовірний сейв після удару захисниці.

22 вересня о 14:29 Дмитро Теліцин Дмитро Теліцин
27’

МОМЕНТ!

Хейс пробивала головою після стандартного положення, але м'яч полетів поруч зі стійкою.

22 вересня о 14:28 Дмитро Теліцин Дмитро Теліцин
27’

Кумеда отримала попередження, за зрив атаки «Селтіка».

22 вересня о 14:26 Дмитро Теліцин Дмитро Теліцин
25’

МОМЕНТ!

Кравчук намагалася закинути м'яч за комірець воротарю «Селтіка», але не влучила у ворота.

22 вересня о 14:24 Дмитро Теліцин Дмитро Теліцин
22’

Знову «Ворскла» завдавала удару по воротах суперника, однак у виконанні Котяш вийшов дуже неточним.

22 вересня о 14:23 Дмитро Теліцин Дмитро Теліцин
21’

МОМЕНТ!

«Ворскла» мала ідеальну нагоду зрівнювати рахунок, однак удар головою від Калініної прийшовся у руки Догерті.

22 вересня о 14:21 Дмитро Теліцин Дмитро Теліцин
19’

Кравчук завдала удару по воротах, але її удар був заблокован.

22 вересня о 14:19 Дмитро Теліцин Дмитро Теліцин
17’

МОМЕНТ!

Хейс пробивала після подачі з кутового, однак вище воріт.

22 вересня о 14:18 Дмитро Теліцин Дмитро Теліцин
17’

«Селтік» заробляє кутовий удар біля воріт «Ворскли».

22 вересня о 14:17 Дмитро Теліцин Дмитро Теліцин
16’

Подольська пробивала по воротам, але м'яч пішов значно вище поперечки.

22 вересня о 14:13 Дмитро Теліцин Дмитро Теліцин
11’

МОМЕНТ!

Кравчук завдавала удару з-за меж штрафного, але неточно.

22 вересня о 14:12 Дмитро Теліцин Дмитро Теліцин
11’

«Селтік» порушує правила в атаці.

22 вересня о 14:10 Дмитро Теліцин Дмитро Теліцин
8’

«Селтік» тримає м'яч під контролем.

22 вересня о 14:07 Дмитро Теліцин Дмитро Теліцин
5’

ГОЛ!

5

Здавалося, що «Ворсклі» вдалося відбитися, проте в результаті затяжної атаки влучного удару завдала Егню. 0:1. «Селтік» повів у рахунку.

22 вересня о 14:04 Дмитро Теліцин Дмитро Теліцин
2’

Момент!

Кравчук мала ідеальну нагоду відкривати рахунок, вийшовши віч на віч, але довго приймала рішення, і втратила м'яч.

22 вересня о 14:03 Дмитро Теліцин Дмитро Теліцин
1’

Катерина Самсон впевнено забрала м'яч у руки після навісу з флангу.

22 вересня о 14:02 Дмитро Теліцин Дмитро Теліцин

Матч розпочався!

1

22 вересня о 11:02 Дмитро Теліцин Дмитро Теліцин

У неділю, 22 вересня, відбудеться поєдинок кваліфікації до жіночої Ліги чемпіонів, у якому зустрінуться полтавська «Ворскла» та шотландський «Селтік». Матч пройде на стадіоні «Екселсіор» у Ердрі (Шотландія), гра розпочнеться о 14:00 за київським часом.

Свій шлях у кваліфікації до жіночої Ліги чемпіонів «Ворскла» розпочала з першого кваліфікаційного раунду, де у півфіналі раунду здолала латвійський «РФШ» (5:0), а у фіналі угорський «Ференцварош» (2:0), і пройшла у фінальну стадію кваліфікації. «Селтік» же у півфіналі впевнено переміг фінський «КуПС» з рахунком 3:1, а у фінальній грі раунду перемогли «Гінтру» з Литви. Тепер обидві команди змагатимуться за потрапляння до групового етапу, але попереду два заключні поєдинки, які і вирішать, хто гідний грати у групі найпрестижнішого турніру УЄФА.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Ворскла» — «Селтік».