Супертрилер! Шахтар U-19 вирвав перемогу в дограванні матчу ЮЛУ з Болоньєю

Дубль оформив Цуканов, переможний гол забив Трифаненко на 90-й хвилині

11661
21
ФК Шахтар

19 вересня о 17:00 відбулося догравання матчу 1-го туру Юнацької ліги УЄФА між командами «Болонья» U-19 та «Шахтар» U-19.

Команди зустрічалися на стадіоні Crespellano Training Center у італійському місті Вальзамоджа.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі LIVE в Telegram Sport.ua

Днем раніше поєдинок був припинений на 8-й хвилині при рахунку 0:0 через сильний дощ.

Глядачі побачили феєрверк голів. Матч закінчився перемогою гірників із рахунком 4:3.

Дубль оформив Віктор Цуканов, також відзначився Олександр Ломага, а переможний гол забив на 90-й хвилині Богдан Трифаненко, який вийшов на заміну наприкінці гри.

Шахтар у загальній таблиці Ліги чемпіонів набрав 3 очки та входить до топ-10 серед 36 команд.

У наступному турі Юнацької ліги УЄФА гірники 2 жовтня на виїзді зустрінуться з однолітками з «Аталанти» U-19.

Юнацька ліга УЄФА. 1-й тур, 19 вересня

Болонья U-19 (Італія) – Шахтар U-19 (Україна) – 3:4

Голи: Ебоне, 27 (пен), Де Лука, 50, Менегаццо, 67 – Цуканов, 9, 72, Ломага, 37, Тріфаненко, 90

Шахтар U-19: Баглай, Дрозд (Шелекета, 85), Башмарін, Костюк, Огарков (к), Бундаш (Давиденко, 68), Тютюнов (Сметана, 68), Цуканов, Стрільчук (Трифаненко, 85), Галонський (Петрук, 55), Ломага

Відео голів та огляд матчу

Фотогалерея

(61)

Ви бачите проблеми, я ж не бачу можливості
Футбол | 26 вересня 2024, 11:31 105

Валерій Василенко розчарований беззубістю динамівської атаки у стартовому матчі ЛЄ