Віталій БОЙКО: «Травма Саліху? Бажаємо, щоб не було нічого серйозного»

Півзахисник ЛНЗ прокоментував матч проти 6-го туру УПЛ проти Колоса

144
0
ФК ЛНЗ. Віталій Бойко

Півзахисник ЛНЗ Віталій Бойко прокоментував матч против 6-го туру УПЛ проти Колоса (1:1):

«Перше враження – не дотисли, 100%. Стільки моментів. Я думаю, що ми після тої помилки, яку в першому таймі допустили, повністю контролювали гру, просто не зуміли цю перевагу втілити в забиті м'ячі. Чи результат закономірний? На мою думку, ні. Ми мали перемагати та везти додому три очки.

На нас результат давив, тому що програвали 0:1, хотіли виграти. А нас до того й готують, щоб ми всі 90 хвилин бігли вперед, мали перевагу, пресингували, тому я думаю, це нормально.

Новий тренерський штаб вчить нас, як діяти. І видно, що ми над чимось працюємо, намагаємося чогось досягти. Не завжди це виходить, але ми постійно прагнемо бути кращими.

Травма Саліху? Не знаю, але може бути дуже важка травма. Поки ми нічого не знаємо, була гра, і я думаю, невдовзі всі дізнаються. Ми бажаємо йому якнайшвидшого одужання, і щоб там не було серйозної травми».