Ремейк Стамбула. Мілан і Ліверпуль знову зіграли в ЛЧ. Забили 4 голи

Перемогу здобули англійці з рахунком 3:1

309
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Мілан – Ліверпуль

У вівторок, 17 вересня, відбувся матч 1-го раунду основного етапу Ліги чемпіонів 2024/25 між «Міланом» та «Ліверпулем».

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі live в Telegram Sport.ua

Матч пройшов на стадіоні «Сан Сіро», що знаходиться в італійському місті Мілан. Вольову перемогу у матчі здобули гості – 3:1.

Уже на 3-й хвилині «Мілан» вийшов уперед – забив Крістіан Пулішич. Однак англійці відповіли ще у першому таймі двома голами, забивали захисники – Конате і Ван Дейк. Добив «червоно-чорних» у другому таймі Домінік Собослаї, який забив на 67-й хвилині.

Протистояння «Ліверпуля» і «Мілана» є культовим в Лізі чемпіонів. У легендарному стамбульському фіналі 2005 року «Ліверпуль» здійснив неймовірний камбек з 0:3 і виграв трофей. «Мілан» взяв реванш у афінському фіналі через два роки, перемігши 2:1.

Ліга чемпіонів. Основний раунд. 17 вересня.

Мілан – Ліверпуль – 1:3
Голи: Пулішич, 2 – Конате, 23, Ван Дейк, 41, Собослаї, 67.

Мілан: Меньян (Торр'яні, 51), Тео, Павлович, Томорі (Габбія, 84), Калабрія (Емерсон, 70), Лофтус-Чік (Абрахам, 70), Фофана, Рейндерс, Пулішич, Рафаел Леау, Мората (Окафор, 84).

Ліверпуль: Аліссон, Цимікас, ван Дейк, Конате, Александер-Арнолд (Гомес, 79), Мак Аллістер, Гравенберх, Собослаї, Гакпо (Діас, 68), Салах, Діогу Жота (Нуньєс, 68).