Чотири голи Кейна. Баварія відвантажила 9 м'ячів загребському Динамо у ЛЧ

Глядачі у Мюнхені побачили яскраве шоу на старті Ліги чемпіонів

11
Getty Images/Global Images Ukraine. Гаррі Кейн

Увечері 17 вересня відбулися матчі 1-го туру Ліги чемпіонів 2024/25.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі LIVE в Telegram Sport.ua

Німецька Баварія вдома відвантажила 9 м'ячів загребському Динамо. Глядачі у Мюнхені побачили яскраве шоу на старті головного єврокубкового турніру.

Чотири м'ячі до свого активу записав головний бомбардир мюнхенської команди Гаррі Кейн.

Дубль оформив Майкл Олісе. Також забивали Рафаэл Геррейру, Лерой Сане та Леон Горецка.

Баварія набрала 3 очки та за різницею м'ячів стала лідером великої таблиці Ліги чемпіонів на 36 команд.

Ліга чемпіонів. 1-й тур, 17 вересня

Баварія (Німеччина) – Динамо Загреб (Хорватія) – 9:2

Голи: Кейн, 19 (пен), 57, 73 (пен), 78, Геррейру, 33, Олісе, 38, 61, Сане, 85, Горецька, 90+2 – Петкович, 49, Огівара, 50

Баварія: Нойєр (Ульрайх, 46), Девіс, Кім Мін Чже (Дайєр, 69), Упамекано, Геррейру (Горецка, 81), Павлович, Кімміх, Олісе (Сане, 68), Гнабрі, Мусіала (Мюллер, 68), Кейн.

Динамо Загреб: Невістич, Огівара (Ходжа, 73), Пьер-Габріель (Шпікич, 73), Ммае, Теофіль-Катрін, Рістовськи, Батуріна (Адемі, 78), Мішич, Рог (Стойкович, 46), Пьяца (Куленович, 61), Петкович.

Попередження: Рістовськи, 77.