ПЕРДУТА: «Газон зіграв негативну роль у матчі Ворскли з Рухом»

Гравець Ворскли розповів про нічийний матч проти Руху

279
0
ФК Ворскла. Ігорь Пердута

В поєдинку 6-го туру УПЛ «Ворскла» розійшлася миром з «Рухом» (0:0). Капітан полтавської команди Ігор Пердута ексклюзивно для Sport.ua поділився враженнями від протистояння:

«Вважаю, що коли грали в рівних складах, то провели більше небезпечних випадів. Ми були готові до високого пресингу львів'ян й завдяки вмілому відбору в перехідній фазі розганяли свої атаки.

Після вилучення на 38-й хвилині Олександра Скляра довелося внести корективи й більше зосередитися на обороні. Гості діяли щільно, й кілька наших спроб вибігати в контратаку були невдалими. Та головне, що в захисті діяли чітко, нейтралізувавши лідера нападу «Руха» Ігоря Краснопіра, й тому нічийний підсумок є справедливим.

Щодо стану газону, то він був поганим для обох команд. Адже в нашому арсеналі також є награні комбінації, швидкий перехід від оборони до наступу, а за таких умов користуватися цими козирями складно. Якщо відверто, то не знаю, що сталося з футбольним полем, адже на початку сезону воно відповідало всім вимогам. Дуже сподіваємося, що в жовтні «Ворсклі» не доведеться проводити домашні поєдинки в гостях».

Наразі в активі «Ворскли» – 8 очок, й вона посідає 9-те місце в УПЛ. Наприкінці першого тайму поєдинку з «Рухом» захисник «Ворскли» Євген Павлюк був замінений через серйозну травму гомілки.