| Оновлено 16 вересня 2024, 20:41
1632
5

Дебютний гол Довбика, травма Миколенка та невиразний Циганков

Блогер Sport.ua Сергій Тищенко розповідає, як українці проявили себе у провідних чемпіонатах

1632
5

На вихідних відбувся тур у провідних чемпіонатах Європи. Підбиваємо підсумки для наших співвітчизників із топ-ліг.

Довбик проти Маліновського

«Дженоа» та «Рома» розписали нічию – 1:1.

«Вовки» повели в рахунку наприкінці першого тайму. «Грифони» відповіли своїм м'ячем вже в доданий до матчу час.

Артем Довбик встиг відновитися від пошкодження, через яке він пропустив матчі Ліги націй проти Албанії та Чехії, та відіграв 80 хвилин у зустрічі.

Перший шанс забити Артем мав після стрімкої атаки. Український нападник опинився один навпроти воріт. Але удар Артема метрів із 8-9 прийшовся прямо у воротаря.

Довбик реабілітувався наприкінці першого тайму. Воротар «Дженоа» парирував удар Нікколо Пізіллі, а Довбик першим був на добиванні. Арбітр спочатку зафіксував положення поза грою, але VAR визнав гол чистим.

На початку другої половини гри Довбик мав хорошу можливість зробити дубль. Після стандарту м'яч відскочив до Артема. Український нападник пробивав із близької відстані, але знову не зміг переграти воротаря «грифонів».

У другому таймі Довбик мав усі шанси втекти на ворота суперника, але не вистачило швидкісних якостей.

Артем Довбик вже показує кращу зіграність із новими партнерами. Декілька разів дуже добре обігрався в лінії атаки із Пауло Дібалою. Українському нападнику не вистачило реалізації.

Руслан Маліновський вийшов на другий тайм. Український півзахисник посилив гру «Дженоа» після перерви. Багато працював із м'ячем. В середині другого тайму вивів на удар Калеба Екубана, але ганський форвард не зміг переграти воротаря римлян з гострого кута.

За декілька хвилин Руслан пробивав небезпечно зі штрафного. Воротар господарів Міле Свілар зміг взяти непростий удар з відскоком від газону.

Другий штрафний Маліновського виявився більш небезпечним. Сербський воротар «Роми» відбив м'яч перед собою. Тільки дивом гравці «Дженоа» не змогли переправити його у ворота.

«Рома» перебуває на 16-му місці, маючи 3 очки. «Дженоа» має в активі 5 очок та займає 10-те місце.

Невиразний Циганков

Getty Images/Global Images Ukraine. Віктор Циганков

«Жирона» вдома поступилася у каталонському дербі «Барселоні» –1:4.

До середини другого тайму «Барселона» перемагала 4:0. Тільки наприкінці гри господарі змогли забити м'яч престижу.

Віктор Циганков відіграв 68 хвилин. Український вінгер загалом провів не дуже вдалий матч. Віктор спалахував тільки в окремих епізодах.

На початку гри Циганков розігнав атаку, яка завершилася ударом Мігеля Гутьєрреса із-за меж штрафного майданчика по центру воріт.

Циганков намагався замкнути навіс Браяна Хіля, але так і не зміг дотягнутися до м'яча.

Віктор хотів забити через себе. Після навісної передачі м'яч «завис» на куті воротарського майданчика «Барселони». Циганков наважився на складний удар, але ніякої небезпеки не було. Хоча перед цим був зафіксований офсайд.

Це всі напівмоменти за участю українського легіонера. Якихось серйозних проблем «Барселоні» Циганков не зміг зробити. У другому таймі почав виглядати втомленим та був замінений.

У турнірній таблиці «Жирона» займає 7-ме місце, маючи в активі 7 очок.

Забарний не зіграв проти Мудрика

«Борнмут» поступився вдома «Челсі» – 0:1.

Єдиний гол наприкінці матчу забив нападник «синіх» Крістофер Нкунку

Ілля Забарний вийшов в основі «вишень» та провів на полі весь матч.

У першому таймі Забарний зіграв доволі надійно. Тільки наприкінці тайму пустив за спину Ніколаса Джексона, але удар сенегальського форварда не став проблемою для Марка Траверса.

Після перерви помарок було більше. Забарний не встиг заблокувати простріл Марка Кукурельї, коли страхував флангового захисника. Удар Джексона був неточним.

Пропущений гол на совісті українського захисника. Нкунку забив із безпосередньої зони відповідальності Забарного. Французький нападник прийняв м'яч у штрафному майданчику «Борнмута», виграв позицію, а потім силову боротьбу у Забарного та спокійно покотив м'яч в кут.

Михайло Мудрик на поле так і не вийшов. Український вінгер просидів весь матч на лаві запасних.

«Борнмут» на 11-му місці із 5-ма очками в активі. «Челсі» має 7 пунктів та займає 8-ме місце у таблиці.

Травма Миколенка

Getty Images/Global Images Ukraine. Віталій Миколенко

«Евертон» на виїзді поступився «Астон Віллі» – 2:3.

«Іриски» забили два швидких м'ячі, але не зуміли втримати навіть нічию. «Віллани» здобули вольову перемогу.

Віталій Миколенко вийшов у старті та був замінений на 27-й хвилині. До цього часу команда українця перемагала з рахунком 1:0. Миколенко не мав жодних проблем в обороні. До атакувальних дій майже не підключався.

Віталій зашкутильгав та дав зрозуміти, що не зможе продовжити гру. Важкість травми Миколенка поки залишається незрозумілою.

«Евертон» займає останнє місце в АПЛ. «Іриски» не набрали жодного очка у 4-х матчах.

Перший матч у сезоні Ярмолюка

«Брентфорд» в гостях поступився «Манчестер Сіті» – 1:2

«Бджоли» відкрили рахунок вже на 1-й хвилині матчу. Але ще у першому таймі Ерлінг Холанд забив два голи.

Єгор Ярмолюк вперше в цьому сезоні вийшов грати в АПЛ. Український півзахисник з'явився на полі на 84-й хвилині. Ярмолюку вдалося посилити гру своєї команди. Він взяв участь у декількох атаках. Єгор навіть міг стати героєм поєдинку, але удар українця із лінії штрафного майданчика пройшов повз ворота.

У турнірній таблиці «Брентфорд» займає 9-те місце, маючи 6 очок в активі.

Зінченко поза заявкою та Мудрик на лаві запасних

«Арсенал» в гостях переміг «Тоттенхем» – 1:0. Олександр Зінченко не потрапив до заявки «канонірів» на гру.