КРУШИНСЬКИЙ: «Перемога над Вересом виявилася найважчою на старті УПЛ»

Півзахисник Полісся розповів про гру з рівненським клубом

97
0
ФК Полісся. Борис Крушинський

В 6-му турі УПЛ житомирське «Полісся» вдома здобуло вольову перемогу над «Вересом» (2:1).

Півзахисник вовків Борис Крушинський ексклюзивно для Sport.ua розповів, що допомогло господарям вирвати перемогу:

«Були два різні тайми. До перерви гості вміло діяли у відборі, на підбираннях, що дозволяло їм проводити гострі контратаки.

В перерві нас налаштовували на те, щоб більше наступати флангами, діяти більш інтенсивно й при втраті м'яча намагатися високо зустрічати суперника. Цей план спрацював. Саме після флангових атак ми зрівняли рахунок й заробили право на пробиття пенальті.

Під завісу поєдинку команда з Рівного взяла на озброєння довгі верхові передачі, але воротар і захисники «Полісся» виграли другий поверх й не дозволили гостям врятуватися. Це наша третя перемога поспіль, але, мабуть, найважча».