Пучков та сім українських футболістів виграли національний кубок в Азії

Це перший успіх українського фахівця у Киргизстані

1060
0
Сергій Пучков

Український фахівець Сергій Пучков поповнив свою колекцію черговим трофеєм. Ввечері 15 вересня він виграв другий у своїй тренерській кар’єрі кубковий фінал.

Цього разу це сталося у Киргизстані, де з недавніх пір працює український спеціаліст. Очолювана ним команда «Мурас Юнайтед» з Джалал-Абаду у вирішальному поєдинку виграла в «Абдиш-Ата» (Кант) з рахунком 3:2.

Основний час завершився внічию, 2:2, тож для визначення переможця знадобився додатковий час. Перша 15-хвилинка успіху жодній з команд не принесла, а на початку другої команда Пучкова змогла забити м’яч, який став переможним. Це сталося на 107-й хвилині, після того, як гравець «Мурас Юнайтед» опинився на вільному просторі перед штрафним майданчиком «Абдиш-Ати» і побачивши, що воротар вийшов з «рамки», перекинув м’яча через нього.

У виграші Кубка Киргизстану є значний український внесок. Крім Сергія Пучкова і його асистента Ігоря Покариніна, до складу «Мурас Юнайтед» входять семеро вихованців українського футболу – Олександр Голіков, Юрій Мате, Андрій Міщенко, Кирило Процишин, Євген Терзі, Олег Марчук та Ігор Гончар.

Сергій Пучков розповів у коментарі Sport.ua: «Гра була важкою, однак врешті-решт хлопцям вдалося проявити прагнення до перемоги і завоювати Кубок. Я радий, що ми досягли цього успіху».

Раніше Сергій Пучков здобував кубковий трофей в Україні. У сезоні 2009/10 очолювана ним сімферопольська «Таврія» у фінальному поєдинку перемогла донецький «Металург». Цікаво, що і тоді його підопічні перемогли з рахунком 3:2, причому переможний гол був забитий у додатковий час.