Де Россі прокоментував матч з Дженоа, у якому Довбик вперше забив за Рому

«Рома» зіграла з «Дженоа» унічию 1:1

2648
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Даніеле Де Россі

15 вересня відбувся матч 4-го туру Серії А 2024/25 між командами Дженоа та Рома.

Поєдинок пройшов на стадіоні Луїджі Ферраріс у Генуї. Гра завершилась із рахунком 1:1.

Єдиний гол у складі вовків на 37 хвилині забив український форвард Артем Довбик. Для українця це перший м'яч у складі римлян.

Головний тренер «Роми» Даніеле Де Россі, який наприкінці матчу отримав червону картку, висловився про цей поєдинок.

«Це був матч, який ми хотіли виграти. Ми зуміли перевершити суперника і добре тримали м'яч. У першому таймі ми мали кілька нагод забити другий гол. «Рома» – це команда, яка повинна боротися за потрапляння в Лігу чемпіонів. Це наша мета і ми маємо виконати це завдання. Ми створили важливий ринок для нашої мети. Але втрачені очки на початку чемпіонату впливають на турнірну таблицю і, перш за все, на наш настрій», – сказав Де Россі.

«Рома» після чотирьох турів має в активі лише три очки. Римляни тричі зіграли унічию і програли один матч.