|
652
0

ВІДЕО. GOAT повернувся! Мессі оформив дубль у першому ж матчі після травми

Ліонель за перші 30 хвилин двічі вразив ворота Філадельфії Юніон за Інтер Майамі

Getty Images/Global Images Ukraine. Ліонель Мессі

У ніч на 15 вересня проходить матч чергового туру MLS між командами Інтер Майамі та Філадельфія Юніон.

Колективи грають на арені Чейз Стедіум у Форт Лодердейлі. Час початку гри – 02:30 за Києвом.

Зірковий аргентинський форвард Ліонель Мессі вийшов на поле у ​​стартовому складі чапель. Для Лео це перший поєдинок із 15 липня після отриманої травми у фіналі Копа Америка 2024.

Лео зумів відзначитися на 26-й та 30-й хвилинах. Асисти на Мессі віддали Луїс Суарес та Жорді Альба відповідно.

Ліонель зробив рахунок 2:1 після швидко забитого м'яча Філадельфії на 2-й хвилині. Тоді відзначився Мікаель Уре.