ВАНАТ: «Ми поступалися чехам в антропометрії, але забили два м'ячі головою»

Нападник збірної України став Львом матчу в Лізі націй у Празі

174
0
УАФ. Владислав Ванат

Нападник збірної України Владислав Ванат став Левом матчу за результатами поєдинку 2-го туру Ліги націй 2024/25 проти команди Чехії (2:3).

У зустрічі із чехами Ванат відзначився першим голом у складі збірної України. За форварда синьо-жовтих віддали свої голоси 34% уболівальників. Після матчу нападник поділився своїми враженнями від гри:

«Не можу сказати, що боротися з габаритними чехами було дуже важко. Так, ми поступалися в антропометрії, але забили два м'ячі головою. Це футбол, і тут немає порівнянь у зрості – хто вищий, а хто нижчий. Іде боротьба, й у кожного є шанс.

Приємні відчуття після першого гола за збірну України, але були б приємніші, якби ми виграли. Якби ми грали в першому таймі так, як у другому, усе було б набагато краще. На жаль, маємо те, що маємо. Нам додає впевненості другий тайм цього матчу. Адже в ньому ми грали набагато краще, ніж у першому.

Окремо хочу відзначити наших уболівальників на трибунах. Здавалося, що їх було порівну із чехами. Велика їм подяка. Дякую вболівальникам за підтримку і сподіваюся, що буду продовжувати так і надалі».

Наступний поєдинок у Лізі націй збірна України проведе 11 жовтня в польському місті Познань проти команди Грузії.