3

Колишній воротар збірної назвав українця, який порадував у грі проти Чехії

Ілля Близнюк відзначив Георгія Судакова

УАФ. Георгій Судаков

Колишній воротар національної збірної України Ілля Близнюк похвалив півзахисника донецького «Шахтаря» Георгія Судакова за гру в складі «синьо-жовтих» в матчі 2-го туру Ліги націй проти національної команди Чехії (2:3):

«Хто порадував, так це Судаков. Своїм бажанням, зарядженістю на гру, забив гол і ще міг відзначитися. У ті 20 хвилин, що вийшов на заміну, був дуже корисний».

Нагадаємо, Георгій Судаков розпочинав матч на лаві для запасних, але з'явився на полі на 68-й хвилині, а вже на 84-й забив гол. Проте забитий Георгієм м'яч не допоміг національній збірній України уникнути поразки з рахунком 3:2.

(13)

Друга поразка поспіль. Україна в Лізі націй поступилася і Чехії
Футбол | 10 вересня 2024, 23:41 318

Провал у першому таймі та нереалізація в другому не дозволили українцям набрати очки