Синьо-жовта команда невдало стартувала на турнірі в італійському Альгеро

278
0
beachsoccer.com

Жіноча збірна України невдало стартувала в Суперфіналі Євроліги-2024 з пляжного футболу, що проходить в італійському місті Альгеро.

У стартовому поєдинку на турнірі підопічні Юрія Клименка зустрілися зі збірною Португалії. У першому періоді ініціативою володіли суперниці, які створили кілька небезпечних моментів. На 5-й хвилині португалки отримали право на пенальті, однак Ема пробила повз ворота. В інших випадках добре зіграла Анастасія Терех або гравцям селесао знову не вистачило влучності.

У другій 12-хвилинці перша вдала контратака українок призвела до взяття воріт. Маргарита Юрасова прорвалася лівим флангом і переграла кіпера суперниць. Ще через чотири хвилини та ж Юрасова асистувала Юлії Костюк, і та розстріляла порожні ворота – 2:0. За хвилину Костюк отримала друге попередження і достроково залишила поле.

Початок заключного періоду став для синьо-жовтих провальним. Протягом двох хвилин Марта оформила дубль – 2:2. Ще через дві хвилини Кароліна вивела Португалію вперед. Однак на допомогу синьо-жовтим прийшла голкіпер Анастасія Терех, яка ударом через усе поле відновила рівновагу. І все ж, останнє слово залишилося за опонентками. Перемогу Португалії принесла Даніела з невдалим для збірної України рикошетом – 4:3.

Наступний матч на турнірі жіноча збірна України зіграє 12 вересня з Італією.

Євроліга-2024. Суперфінал. Жінки

Група А. 1-й тур, 10 вересня 2024

Португалія – Україна – 4:3

Голи: Марта, 28, 30, Кароліна, 32, Даніела, 34 – Юрасова, 15, Костюк, 19, Терех, 33.

Португалія: Барбара, Джаміла, Кароліна, Д. Флореш, Марта, Ема, Даніела, Беатріс, Андрея, Інеш, Феррейра, Крістіана.

Україна: Терех, Кулик, Костюк, Воловенко, Кліпаченко, Дубицька, Випасняк, Скибіна, Юрасова, Бавзенюк, Солдатенко, Бенедік.

Попередження: Костюк, 5.

Вилучення: Костюк, 20.