Україна U-19 програла Швейцарії U-19 у другому товариському матчі

У першому таймі господарі поля забили два м'ячі та не реалізували пенальті

УАФ

Юнацька збірна України U-19 (гравці 2006 року народження) провела другий спаринг зі збірною Швейцарії U-19.

Товариський матч пройшов у місті Віль на арені Спортпарк Бергхольц.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі LIVE в Telegram Sport.ua

У першому таймі господарі поля забили два м'ячі та не реалізували пенальті. У другому таймі Руслан Видиш відіграв один гол. Гра закінчилася поразкою української команди (1:2).

Підопічні Дмитра Михайленка проводять навчально-тренувальний збір у передмісті Цюріха – Регенсдорфі. Перший товариський матч 6 вересня між Швейцарією U-19 та Україною U-19 завершився внічию (2:2).