4

«Чого брехати». У Кривбасі розкрили пропозицію Шахтаря щодо догравання

Юрій Вернидуб розповів, що «гірники» пропонували дограти матч без фанатів

ФК Кривбас. Юрій Вернидуб

Головний тренер «Кривбаса» Юрій Вернидуб розповів про ситуацію з перенесеним матчем 5-го туру Української Прем'єр-ліги між криворізьким клубом та донецьким «Шахтарем»:

«Клуби хотіли догравати матч, а делегат і судді були проти? Так, так. Вони казали, що підпишете і о 21:00 почнемо. Я розумів, що якщо ми о 21:00 не почнемо, то ця сирена ще буде мінімум годину. Я сказав, що я не буду підписувати, вирішуйте із «Шахтарем». Бо потім скажуть знову, що Вернидуб там щось задумав. А потім о дев'ятій годині підійшли делегат і суддя та сказали, що давайте підпишемо.

«Шахтар» хотів догравати, тут питань немає. Чого я буду брехати. Я сказав, що сирена не вимкнеться, хіба що після 10-ї, але вже не встигнемо дограти 40 хвилин. У нас в Кривому Розі об 11-й вже комендантська година, ні ви не виїдете, ніхто.

Була пропозиція без людей догравати, але як без людей? Якщо люди стоять і чекають, ну що ми їм скажемо? «Зробіть оголошення щоб вони пішли, а ми якщо будемо догравати, то без вболівальників». Ну ми на це не були згодні. О 22:12 вимкнулася перша тривога, о 22:25 вона знову ввімкнулася і о 22:45 вона знову вимкнулася. Ну ми точно не дограли би».

Нагадаємо, проведення матчу «Кривбас» – «Шахтар» було заплановане на 1 вересня 2024 року. Гра розпочалася о 18:00 за київським часом, але на 50-й хвилині за рахунку 1:0 на користь «гірників» (гол забив Степаненко) поєдинок довелося перервати через повітряну тривогу. Згодом було прийнято рішення про догравання матчу в іншу дату.