Доннарумма прокоментував гол від Франції вже на 14-й секунді матчу

Голкіпер Італії – про поєдинок із віце-чемпіонами світу

1483
2
Getty Images/Global Images Ukraine. Джанлуїджі Доннарумма

Голкіпер збірної Італії Джанлуїджі Доннарумма висловився про гол, пропущений на 14-й секунді матчу з командою Франції (3:1), автором якого став Барколя.

«Я ще не був готовий і не встиг до пуття вдягнути рукавички [через передматчеві обов'язки капітана], тому попросив його (арбітра. – прим.) зачекати й переконатися в тому, що я готовий – арбітри, в принципі, так і чинять.

Водночас м'яч був у нас, і ми вчинили не зовсім розумно – треба було зробити невелику паузу [перш ніж вводити м'яч у гру]», – заявив Доннарумма.

Раніше Дідьє Дешам назвав причину безвольної поразки Франції від Італії.