Мотта оцінив матч із Ромою, в якому Довбик Ювентусу не забив

Наставник туринців – про гру з «вовками»

2858
1
Getty Images/Global Images Ukraine. Тіаго Мотта

Головний тренер туринського «Ювентуса» Тіаго Мотта прокоментував матч 3-го туру Серії А, в якому його підопічні зіграли вдома внічию 0:0 з «Ромою», за яку 82 хвилини в стартовому складі відіграв український нападник Артем Довбик.

«Це була збалансована гра. «Рома» відтіснила нас до правого флангу, але в другому таймі ми діяли краще, більше володіли м'ячем і намагалися притиснути суперника на їхній половині поля. Думаю, результат справедливий.

«Рома» заслуговує на похвалу за те, як вони уповільнювали темп гри - нам було важко вирватися вперед і відтіснити їх. Ми багато чого можемо поліпшити, щоб підвищити рівень гри проти хороших суперників. Гра була дуже збалансованою.

У нас багато якісних гравців, зокрема й ті, хто починав гру [у стартовому складі], але сьогодні ми грали лише відрізками. У цей період сезону нормально, що інтенсивність дещо знижується, кожен готовий зробити свій внесок.

Команда може додати в реалізації, у нас є для цього все необхідне. Нам протистояла сильна «Рома», і в підсумку нічия була справедлива.

Головне – зіграти на максимумі проти «Емполі», потім у наступному матчі, і так далі. Подивимося, на якому етапі ми опинимося в ключові місяці сезону, але поки що зарано говорити про щось більше. У нас конкурентоспроможна, згуртована команда, яка буде боротися в кожному матчі», – заявив Мотта.

«Рома» в таблиці Серії А посідає 16-те місце, маючи 2 очки. У «Юве» 7 пунктів і друга позиція.