0

Мічел зізнався, чому замінив Циганкова після першого тайму гри з Севільєю

Каталонці здобули перемогу з рахунком 2:0

Getty Images/Global Images Ukraine. Мічел

У неділю, 1 вересня, відбувся матч 4-го туру чемпіонату Іспанії з футболу, в якому зіграли «Севілья» та «Жирона». Каталонський клуб завдяки голам Івана Мартіна та Абеля Руїса здобув переконливу перемогу з рахунком 2:0.

Гра пройшла у Севільї на стадіоні «Рамон Санчес Пісхуан». Віктор Циганков відіграв перший тайм та був замінений.

Головний тренер «Жирони» Мічел поділився емоціями після матчу і пояснив, чому рано замінив Циганкова.

«Для мене другий тайм був дуже хорошим за якістю контролю гри. У нас було більше енергії. Перша частина гри була за «Севільєю».

Ми йдемо на перерву збірних з хорошим настроєм. «Севілья», «Атлетіко» і «Бетіс» – великі команди. Зіграти проти них та «Осасуни» і набрати 7 очок з 12 – це хороший результат.

Я зробив зміни в середині гри, тому що мені бракувало енергії. Продуктивність Циганкова в першому таймі була набагато нижчою за звичну. Це трохи моя відповідальність, як і всього, що відбувається на полі», – сказав Мічел.