Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Україна. Прем'єр Ліга
| Оновлено 09 вересня 2024, 09:12
82795
57

ОФІЦІЙНО. Центральний матч 5-го туру УПЛ Кривбас – Шахтар не буде дограно

Поєдинок було перервано на 50-й хвилині через тривогу

| Оновлено 09 вересня 2024, 09:12
82795
ОФІЦІЙНО. Центральний матч 5-го туру УПЛ Кривбас – Шахтар не буде дограно
ФК Шахтар

У неділю, 1 вересня, о 18:00 стартував матч 5-го туру Української Прем'єр-ліги 2024/2025, у якому грають «Кривбас» та «Шахтар».

Команди грають на стадіоні «Гірник» у Кривому Розі. Обслуговує матч арбітр Денис Шурман із Києва.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі live в Telegram Sport.ua

На 50-й хвилині матч було перервано. У Дніпропетровській області було оголошено повітряну тривогу. «Гірники» перемагали 1:0. Забив Тарас Степаненко.

Пресслужба «Кривбаса» повідомила, що поєдинок сьогодні, 1 вересня, не буде дограно. Матч дограють в одну з резервних дат у календарі УПЛ

Оцініть матеріал
(1233)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин
Коментарі 57
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
Диванний Експерт
Що за дебільний заголовок. Звучить як завершений факт🤬🤬!! Вони ж планують догравати!!!
Катерина Монзуль
Користувача заблоковано адміністрацією за порушення правил
Cityzen83
Потому что Кривбасс только в четверг около 12 ночи матч еврокубка закончил и только вчера в КривойРог добрался. Это к тем - кто пишет ,почему на 18-00 матч назначили.
avk2307
Да . Девятое место это именно то на что пушич и команда рассчитывали.
Ну что сказать- так держать..
Катерина Монзуль
Користувача заблоковано адміністрацією за порушення правил
Юрий Щербань
Пипец играть в кривом роге это рулетка 
Fitness.sports
Это стоило ожидать
ТвояМамка
Ну жизнь ведь ничему не учит. Начинать вечерний матч в Кривом максимально всрато.
FunnyCat_____
Главное что доиграют!
Андрей⚒️
Ещё бы на 20:00 ставили бы матчи в кривом роге 
Tower Bridge
Вчера в 22:12 прозвучал отбой тревоги от 19:09,  а в 22:25 объявили новую тревогу на 3 часа и  49 мин.  Какой футбол в Кривом Роге???   Ужгород и Минай ждут!
ПУМА
Знаєте, читаючи коментарі на цьому сайті мене не покидає відчуття трагікомедії.
В країні війна, гинуть люди і ці срачі виглядають такими дрібними і неправильними на фоні всього триздеця що в нас відбувається.
Одні кидаються на інших з причин, які мають об'єднувати.
Тут би мали бути коменти в стилі "добре, що все добре", на гілках Динамо мали б бути такі ж коменти, а в нас срачі через тих, хто на відміну від нас може чухнути закордон хоч сьогодні.
Схаменіться вже врешті-решт 
McLay
Чому центральний матч туру?!  Зустрічаються восьма та девята команди!
Fitness.sports
Статистический портал Football Meets Data оценил шансы клубов-участников основного этапа Лиги чемпионов на выход в плей-офф. Для этого были проведены 10000 симуляций основного раунда турнира.
По версии портала, донецкий «Шахтер» является одним из главных аутсайдеров основного раунда: ниже оценивают только шансы «Црвены Звезды» и «Слована» из Братиславы.Вероятность попадания «Шахтера» в топ-8 и выхода в 1/8 финала напрямую оценивают в 2%. Шансы «Горняков» на места с 9-го по 24-е, которые дают путевку в дополнительный раунд плей-офф, оцениваются в 25%.Также ожидается, что для попадания в топ-8 будет достаточно 15 очков, для места в топ-24 – 9 баллов.
didora
Наступають на ті самі граблі що й у тому році. Дніпро і Кривбас у тому році ігор 4-5 грали з двома або трьома перервами. І в усіх втратили очки. Що не зрозуміло. Та грайте в Києві або у Львові. Так ні корчать із суперменів. Грать треба де можна проводити ігри. ( це на сьогоднішній день).
prorok
Прошлый матч в Кривом Роге сыграли и не заметили не чего не было . Но бывает и Львов воздушная тревога . Знал бы прикуп жил в Маями.
DK1961
Користувача заблоковано адміністрацією за порушення правил
ТвояМамка
- матч не будет доигран 
- доиграют в другой день
Спирт уа. Хули)
_Quantum19_
Десять ракет по Харкову. Серед постраждалих - діти.