ОФІЦІЙНО. Центральний матч 4-го туру УПЛ Кривбас – Шахтар не буде дограно

Поєдинок було перервано на 50-й хвилині через тривогу

19341
54
ФК Шахтар

У неділю, 1 вересня, о 18:00 стартував матч 5-го туру Української Прем'єр-ліги 2024/2025, у якому грають «Кривбас» та «Шахтар».

Команди грають на стадіоні «Гірник» у Кривому Розі. Обслуговує матч арбітр Денис Шурман із Києва.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі live в Telegram Sport.ua

На 50-й хвилині матч було перервано. У Дніпропетровській області було оголошено повітряну тривогу. «Гірники» перемагали 1:0. Забив Тарас Степаненко.

Пресслужба «Кривбаса» повідомила, що поєдинок сьогодні, 1 вересня, не буде дограно. Матч дограють в одну з резервних дат у календарі УПЛ

Диванний Експерт
Що за дебільний заголовок. Звучить як завершений факт🤬🤬!! Вони ж планують догравати!!!
Катерина Монзуль
Буду клопотати про надання статусу Героїв України. Мужнім гравцям донецького Шахтаря , які прибули на гру в Кривий Ріг. Це подвиг , справжніх воїнів , тому 3 залікових пункти для вас , це найменше , що ми можемо зробити для вас.
Cityzen83
Потому что Кривбасс только в четверг около 12 ночи матч еврокубка закончил и только вчера в КривойРог добрался. Это к тем - кто пишет ,почему на 18-00 матч назначили.
Remark
Скажу чесно, як завжди, в принципі, - це на руку Кривбасу!
Вони зараз ніякі. Тут сьогодні мав бути їх пройоп 0:3. Тому, можливо, за деякий час Юра щось змінить в грі своєї команди і вже другий тайм вони з часом дадуть справжній бій!
Андрей⚒️
Ещё бы на 20:00 ставили бы матчи в кривом роге
Юрий Щербань
Пипец играть в кривом роге это рулетка
Fitness.sports
Это стоило ожидать
Статистический портал Football Meets Data оценил шансы клубов-участников основного этапа Лиги чемпионов на выход в плей-офф. Для этого были проведены 10000 симуляций основного раунда турнира.
По версии портала, донецкий «Шахтер» является одним из главных аутсайдеров основного раунда: ниже оценивают только шансы «Црвены Звезды» и «Слована» из Братиславы.Вероятность попадания «Шахтера» в топ-8 и выхода в 1/8 финала напрямую оценивают в 2%. Шансы «Горняков» на места с 9-го по 24-е, которые дают путевку в дополнительный раунд плей-офф, оцениваются в 25%.Также ожидается, что для попадания в топ-8 будет достаточно 15 очков, для места в топ-24 – 9 баллов.
Олександр
Щось нове .раніше хуло не бив коли кроти грали
avk2307
Да . Девятое место это именно то на что пушич и команда рассчитывали.
Ну что сказать- так держать..
FunnyCat_____
Главное что доиграют!
Мої любі вболівальньки донецького Шахтаря , не хвилюйтесь це технічна поразка Кривбаса 0-3. Шахтар , ви неймовірні.
ТвояМамка
Ну жизнь ведь ничему не учит. Начинать вечерний матч в Кривом максимально всрато.
Первый Среди Равных
В заголовку трошки по-дибільному написано.
prorok
Прошлый матч в Кривом Роге сыграли и не заметили не чего не было . Но бывает и Львов воздушная тревога . Знал бы прикуп жил в Маями.
didora
Наступають на ті самі граблі що й у тому році. Дніпро і Кривбас у тому році ігор 4-5 грали з двома або трьома перервами. І в усіх втратили очки. Що не зрозуміло. Та грайте в Києві або у Львові. Так ні корчать із суперменів. Грать треба де можна проводити ігри. ( це на сьогоднішній день).
DK1961
Завтра не могут доигрывать, т.к. игроки юзовки завтра едут в Кишинев и вместе с киевлянами улетают в Прагу на матчи сборной. Другой вопрос, зачем ставить игру на 18.00, при таких обстрелах Кривого Рога рашистами.