Неймовірна перемога. Леклер виграв для Феррарі гонку в Італії

2418
7

Топ-10: Леклер, Піастрі, Норріс, Сайнс, Хемілтон, Ферстаппен, Расселл, Перес, Магнуссен, Албон

Очко за найшвидше коло: Ландо Норріс (Макларен)

Відбулася гонка Формули-1 у рамках Гран-прі Італії. Гонку несподівано виграв пілот Феррарі Шарль Леклер, який на домашньому для Скудерії етапі реалізував стратегію одного піт-стопу.

Поки більшість оцінювала боротьбу двох Макларенів Ландо Норріса та Оскара Піастрі за перемогу, Леклер, який стартував четвертим, спершу використав провальне перше коло Джорджа Расселла, а потім добре попрацював з шинами та переміг завдяки одному піт-стопу. Піастрі наприкінці скорочував відставання, але не встиг дістати суперника.

Місцеві вболівальники в захваті.

На старті Норріс, який був першим, програв напарнику Піастрі та втратив шанс відіграти у Макса Ферстаппена максимальну кількість очок. Ферстаппен, стартувавши 7-м, зміг фінішувати 6-м.