Збірна України завершила відбір на Олімпіаду-2026 поразкою від Словенії

Команда закінчила групу третьою розгромною поразкою

2322
4
ФХУ

Відбувся третій та останній матч збірної України з хокею у фінальній групі відбору на Олімпіаду-2026. Гра вже не мала турнірного значення, оскільки українці та словенці програли дві зустрічі Франції та Латвії. Проте матч проти цього суперника цікавий тим, що Словенія за підсумками ЧС вийшла в елітний дивізіон.

Україна, як і в матчах проти Франції та Латвії, добре розпочала та створила низку моментів, але їх не реалізувала, зокрема два шанси у більшості. А ось словенці свої можливості використали та закинули дві шайби. Буквально це було у двох минулих матчах України.

У другій 20-хвилинці Україна пропустила втретє, але потім не обійшлося без невеликого везіння через постійні вилучення противника. У результаті українські хокеїсти покращили відсоток реалізації більшості, закинувши дві шайби у форматі 5 на 3. Спершу забив Лялька, а потім потужним кидком відзначився Пангелов-Юлдашев.

На жаль, піти на камбек не вдалося – опонент закинув уже на 12-й секунді третього періоду, а після цього за грубий силовий прийом до кінця гри вилучили Пангелова-Юлдашева. Щоправда, 5 хвилин у меншості вдалося відбитися, але до фіналу Словенія закинула ще двічі – 6:2.

Україна на турнірі програла Франції 2:7, Латвії 1:5 та Словенії 2:6.

Фінал відбору на Олімпіаду-2026. Група E

Словенія – Україна 6:2 (2:0, 1:2, 3:0)

Шайби: 05:19 Урбас (Єгліс, Грегорч - більш) - 1:0, 12:20 Дрозд (Макух) - 2:0, 28:19 Дрозд (Грегорч) - 3:0, 35:47 Лялька (Захаров, Фадєєв - більш) - 3:1, 36:45 Пангелов-Юлдашев (Лялька, Фадєєв - більш) - 3:2, 40:12 Урбас (Павич) - 4:2, 50:33 Єглич (Дрозд) - 5:2, 52:19 Куралт (Єглич) - 6:2

Воротарі: Ус – Дяченко (Петров)