Вражаюча серія перервалася. Байєр програв РБ Лейпциг у Бундеслізі

До цього команда з Леверкузена не програвала 35 матчів чемпіонату поспіль

3775
7

У матчі 2-го туру німецької Бундесліги «Байєр» поступився «РБ Лейпцигу» з рахунком 2:3.

У переможців голи забили Кевін Кампль та Лої Опенда (дубль). У «Байєра» забитими м'ячами відзначилися Джеремі Фрімпонг та Алекс Грімальдо.

Перервалася неймовірна серія Байєра - 35-матчеву без програшу в чемпіонаті Німеччини. Команда Хабі Алонсо програла у Бундеслізі вперше за останні 15 місяців.

РБ Лейпциг набрав 6 очок і став лідером Бундесліги. Байєр йде на 9-й позиції, маючи 3 пункти.