«Манчестер Сіті» набрав 9 очок із 9 і лідирує в АПЛ

1924
16
Getty Images/Global Images Ukraine. Ерлінг Холанд

Увечері 31 серпня у матчі 3-го туру АПЛ Манчестер Сіті на виїзді обіграв Вест Хем з рахунком 3:1.

Хет-трик оформив форвард містян Ерлінг Холанд, забивши голи на 10-й, 30-й та 84-й хвилинах.

Вест Хему вдалося забити лише один м'яч – у першому таймі автогол провів Рубен Діаш.

«Манчестер Сіті» набрав 9 очок із 9 і лідирує в АПЛ. «Вест Хем» із 3 балами йде на 14-й позиції.

Прем'єр-ліга. 3-й тур, 31 серпня

Вест Хем – Манчестер Сіті – 1:3

Голи: Рубен Діаш, 19 (автогол) – Холанд, 10, 30, 84

Вест Хем: Ареоля (Фабіаньски, 46), Емерсон (Цоуфал, 71), Кілман, Мавропанос, Ван-Біссака, Альварес (Соучек, 77), Родрігес, Кудус, Лукас Пакета, Боуен (Саммервілл, 86), Антоніо (Фюллькруг, 71).

Манчестер Сіті: Едерсон, Гвардіол (Уокер, 88), Рубен Диаш, Аканджі, Льюис, Ковачич, Гріліш (Матеуш Нунеш, 72), де Брюйне (Аке, 88), Бернарду Сілва, Доку (Гюндоган, 68), Холанд.

Попередження: Емерсон, 61, Кілман, 63, Родрігес, 75 – де Брюйне, 44, Аканджі, 90+1.

Турнірна таблиця АПЛ

Відео голів та огляд матчу

Фотогалерея: Ерлінг Холанд

Події матчу

83’
ГОЛ ! М'яч забив Ерлінг Холанд (Манчестер Сіті).
30’
19’
ГОЛ ! Автогол забив Рубен Діаш (Манчестер Сіті).
10’
(10)

ВІДЕО. Скандал? В АПЛ пояснили, чому суддя вилучив Райса у матчі Арсенала
Футбол | 31 серпня 2024, 18:37 24

31 серпня каноніри зіграли внічию з Брайтоном з рахунком 1:1 у 3-му турі чемпіонату.