БАЦУЛА: «Ворскла мала шанси виграти у Карпат, підвела реалізація»

Захисник полтавського клубу розповів про нічию з львівською командою

393
0
ФК Ворскла. Андрій Бацула

В матчі 5-го туру УПЛ львівські «Карпат» та полтавська «Ворскла» розійшлися миром (1:1).

Захисник «Ворскли» Андрій Бацула ексклюзивно для Sport.ua розповів, яка з команд була ближчою до перемоги:

«Були два різні тайми. В першому краще грала львівська команда, яка високо зустрічала суперників, перекривала простір для підключень наших крайніх захисників й на забитий м'яч награла.

В перерві керманич «Ворскли» Сергій Долганський налаштовував на те, що потрібно, передусім, швидше розігрувати м'яч. Це дозволить виходити з-під пресинга.

До того ж, відчувалося, що львівській команді забракло сил підтримувати запропонований ними темп, й ініціатива поступово перейшла до гостей. Після триходівки за моєю участю Скляр вирівняв становище, й у «Ворскли» було ще кілька нагод вийти вперед, проте підвела реалізація.

Все ж, якщо взяти до уваги перебіг подій на полі в першому таймі, то нічийний підсумок слід визнати справедливим.

В нас попереду чотири вихідних дні, а потім розпочнемо підготовку до поєдинку 6-го туру з «Рухом», який останнім часом демонструє дуже результативну гру».

Полтавська «Ворскла» посідає 6-те місце в УПЛ, набравши 7 очок.