Жіноча збірна U-18 з 3 перемогами вийшла до 1/4 фіналу ЧС з баскетболу 3x3

Суперником збірної України в 1/4 фіналу буде команда Китаю

284
0
ФБУ

Жіноча збірна України U-18 виграла групу і вийшла в плей-оф чемпіонату світу U-18 з баскетболу 3х3, який триває в угорському Дебрецені.

Українки стартували в груповому етапі з перемоги над Мексикою (18:14).

Дівчата краще розпочали матч і після третини гри вели 6:2, але Мексика вирівняла гру і в середині матчу навіть зрівняла рахунок 10:10. Втім, далі Україна повернула собі перевагу в 2–3 очки і більше лідерство не випускала, вигравши 18:14. Найрезультативнішою в складі української команди стала Таїсія Виповська з 11 очками.

Потім українська команда здобула другу перемогу, розгромивши збірну Таїланду (21:11)

У грі проти Таїланду, який розпочав світову першість з перемоги над Марокко (17:5), українки зі старту позначили свою перевагу, повівши на першій хвилині 4:1. Надалі збірна України не підпускала суперника ближче ніж на 3 очка, а у другій половині все більше відривалась в рахунку і достроково за 2 хвилини до кінця закінчила гру дальнім влучанням – 21:11. Найрезультативнішою в цьому матчі стала Еліна Синякова, яка набрала 8 очок.

Потім жіноча збірна України U-18 здобула перемогу й у третьому матчі групи, здолавши збірну Марокко (22:7).

Українська команда домінувала в трисекундній та вдало атакувала з дальньої дистанції. 7 очок до активу записала Єлизавета Радловська, по 6 очок у Еліни Синякової та Таїсії Виповської, а Світлана Полянська набрала 3 очка.

Збірна Україна пройшла груповий раунд без поразок та вийшла в чвертьфінал чемпіонату світу з першого місця.

В 1/4 фіналу українки плей-оф українські дівчата зіграють проти команди з Китаю, другого місця групи С. Китайські дівчата та збірна Японії виграли в перший день по два матчі і далі в очній зустрічі визначали переможця групи. Японія виграла 21:13 і зайняла перше місце в групі С, а Китай з другого місця вийшов на Україну.

Матчу 1/4 фіналу між Україною та Китаєм відбудеться 30 серпня о 15:40.

Чемпіонат світу U-18 з баскетболу 3х3

Жінки. Груповий етап. Дебрецен (Угорщина)

Україна – Мексика – 18:14

Україна: Єлизавета Радловська 1, Світлана Полянцева 2, Таїсія Виповська 11 (2 дальні кидки), Еліна Синякова 4

Україна – Таїланд – 21:11

Україна: Єлизавета Радловська 2 (1 дальній), Світлана Полянцева 6 (3 дальні), Таїсія Виповська 5, Еліна Синякова 8

Україна Марокко 22:7

Україна: Єлизавета Радловська 7 (3 дальні), Еліна Синякова 6, Світлана Полянцева 3 (1 дальній), Таїсія Виповська 6 (1 дальній)

Турнірні таблиці

Відомий експерт назвав гравця Динамо, який провалив ігри з Зальцбургом в ЛЧ
Футбол | 29 серпня 2024, 00:25 1

Олега Федорчука не вразила гра Володимира Бражка

Нова ЛЧ: тонкощі жеребу, пояснення формату, відповіді на важливі питання
Футбол | 29 серпня 2024, 13:55 34

Від України у найпрестижнішому клубному турнірі континенту участь візьме лише «Шахтар»