Хавбек забив гол, чим допоміг каталонцям перемогти

511
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Ольмо

Іспанський півзахисник «Барселони» Дані Ольмо розповів свої враження від дебютного матчу за каталонців проти «Райо Вальєкано»:

«Я цього дуже чекав. Сьогодні це нарешті сталося, тому я дуже радий, що зіграв, врешті-решт дебютував і допоміг команді».

Матч між «Райо Вальєкано» та «Барселоною» пройшов ввечері 27-го серпня на стадіоні «Естадіо де Вальєкас». Ольмо розпочав цю гру на лаві запасних, але вже на початку другого тайму, за рахунку 1:0 на користь господарів поля, дебютував за каталонців. На 82-й хвилині, іспанський півзахисник відгукнувся на передачу 17-річного вінгера Ламіна Ямала, і ударом в один дотик відправив м'яч в сітку воріт, чим допоміг каталонцям здобути перемогу з мінімальною перевагою 2:1.

За свій перформанс у грі іспанський хавбек отримав від веб-портала WhoScored оцінку 8.1, ставши найкращим гравцем матчу.

Ольмо перейшов до «Барселони» з «РБ Лейпцига» за 55 мільйонів євро. Веб-портал Transfermarkt оцінює трансферну вартість 26-річного іспанця у 60 мільйонів євро.

У сезоні 2023/24 Ольмо провів за «РБ Лейпциг» в Бундеслізі 21 матч, в яких забив 4 голи та віддав 5 гольових передач. На переможному для Іспанії Євро-2024 хавбек був одним з ключових гравців у складі червоної фурії і зіграв 6 матчів, відзначившись 3-ма голами і 2-ма результативними пасами.